Destek Regard CXI ve Urge IV

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-ThOr[TTAN]-_ tarafından 9 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Regard CXI ve Urge IV gibi blacklight gözcüleri hakkında resmi bir açıklama yapılmadığını biliyorum.:rolleyes: Ancak sayın modlarım daha önce yaptıkları gibi oyuncu geri bildirimleriyle elde ettikleri daha fazla bilgiyi bize de iletebilirler mi acaba? Örneğin 3-4 saatte bir tane mi çıkıyorlar, günde 1 tane mi çıkıyorlar vs. çok ayrıntılı olmasa da yaklaşık ve tahmini istatistiki bilgilerin bizimle paylaşılması çok önemli. Daha önce yayınladıkları tabloyla oldukları gibi modlarımızın bu hususta da bize yardımcı olmalarını diliyor, şimdiden teşekkür ediyorum...:)

(E)(R)D(E)(M)34 bunu beğendi.
  2. oben

oben User

diyelimki bunla ilgili geribildirimler olan bir konu var arama yapmadan nereden bilebilirsinki hele bi arat bakalım yokmu.

3. ateistkeci

ateistkeci User

Ben öğleden sonra 4 ve6 civarlarında 2-6'da buluyordum,

Pet'in düşman bulucusunu kontrol ederek belirli saatlerde bir şeyler belirleyebiliriz :p

_-ThOr[TTAN]-_ bunu beğendi.
  4. işte yardımcı olabileceğini düşündüğüm türde bir cevap, teşekkür ederim ;)

ateistkeci bunu beğendi.
  5. PEXTREMEN

PEXTREMEN User

Ben 2 tanenin garantisini verebilirim bir ihtimal 3 bile olabilir mmoyum saatlerini biliyorum öğlen urge akşam recard çıkıyor.
    Ama bir keresinde ben akşam recard kestikten sonra biri globale bu urge ve recardın ödül seyirini attı işte 5k uri 35 oil vs. Dedim mmo olamazsın az önce ben kestim dedim.O da ne desin mmoyum dedi 3 de olabilir ama kişisel tecrübem günde 2 :)
    İyi forumlar .

_-ThOr[TTAN]-_ bunu beğendi.
  6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Arkadaşlarımız tarafından oluşturulmuş bu konu sanırım işinize yarayacaktır. :)

İyi forumlar.

7. oben

oben User

işte demek istediğim tamda buydu.

8. Aslında bende merak ediyordum demek ki belli bir saatleri var :)

Zamanım olursa bende kesmeye giderim.

Dikkatimi çeken bir şey oldu Manitu genellikle bu saatlerde geliyor demek ki 23:00 ile 00:30 arasında çıkar yaratığı kesiyor :rolleyes: :p :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2019
    Minerva, .Paradoks. ve Manitu bunu beğendi.
  9. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim ederim modum, konuyu kilitleyebilirsiniz.

10. Regard hiç rastlamadım daha ama urge 2 sefer kestim en son bugün 3.6 dolu diye 2. 6 cubiye gittim şans eseri düşman bulucuyu açtım ve gözlerim fal taşı gibi oldu gittim kestim saat 15.55 Di yanılmıyosam Ödülüde 5 k uri 35 Oil bilmem kaç thetrain bilmem kaç khylon

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

Kendisinin admin gemisi ile haritalarda Regard, Capital kestiği efsanaleri dolaşıyor :p

Iyi forumlar.

_-ThOr[TTAN]-_ ve Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.