reloadead

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve {-€FSANE_AT€Ş-} tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG] altında neden reloaded yazıyor

2. Benimde gözüme takıldıda üşendim resimi ayarlamaya bende merak ediyom

3. beyler video vardı onu izledim çevirebildiğim kadarıyla darkorbitte büyük değişikliklere gidip user sayısını arttırmak ve re-loaded yani oyun neredeyse baştan aşağı yenilenicek yani bu haritalardan falanda tutun :) büyük ihtimal lazerler gemiler çoğu şey değişicektir

4. -BoldMan-

-BoldMan- User

o video tüm tgc (top games clup) bültenine abone kişilere gitti . videoda türkçe alt ayzıda bulunmakta adamlar yaptıklarını ve yapacaklarını çekmişler.... sorunlardan biraz bahsetmişler... orada yeni oyuncuların kolayca kesilmemei için bazı değişikliklerden bahsediyordu, sanırım oyun giriş sayfasındaki screen görüntülerini ki oyunda olmayan görüntüler onlar, o hale getirecekelr ve oyun eski olduğundan eski kodları düzeltmeye çalıştıklarından bahsetmişler...

o mailde birde kod vemişlerde kodda ne ödül içeriği var anlayamadım...

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Videoya Tanıtım Videosu adlı konumuzdan ulaşabilirsiniz. Yeni tanıtım videosudur. Yapılacak yeniliklerin ipucusunu veriyor.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.