Reset labirent

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PİONEER tarafından 19 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PİONEER

PİONEER User

merhaba resetten sonra labirent geri gelcek alman forumda okudum

..EKMEKÇİ.. bunu beğendi.
  2. Aliens

Aliens User

Şuan kapı geldi. Ama sabah saatlerindeki gelecek kapı teknik problem çözümü dolayısıyla yandı. Akşam 19:00'da kapı açılacak. Anlayacağın hem kapı amacı olan kasılmayı Meteroid çıkma süresi 10 dakikaya çıktı hem de dün 4, bugün 4; toplam 8 saat etkinlik süremiz yandı. :) Artık açılsa da sadece görev yapıp çıkmalık bir harita oldu. :)
    Merkez ekibe teşekkürler; yine hayal kırıklığı yaşatarak geleneklerine bağlı kaldılar. :)

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz duyuru buradaki olmasın? :)
    Etkinliğin ne zaman tekrar geleceği henüz duyurulmadı.

İyi forumlar.

Soldier*Doctor, Doctor*Soldier ve Ataaa bunu beğendi.
  4. PİONEER

PİONEER User

tam detaylı yazmamışsınız.

bu gün reset gelcek resetten hemen sonra kapı açılcak... :)

bu arada kapı aktiv alman forumu 7 dk önce paylaşdı etkinlik 01.01.20 23:59 kadar uzatıldı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2019
  5. Moderatör olacak adamsın :) ki zaten bazıları seni moderatörlerle karıştırıp soru soruyorlar bile :D

Son düzenlenen: 19 Aralık 2019
  6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Kapının girişinde duracak görevli arkadaş sizsiniz sanırım, bu kadar bilgiye başkası sahip olamaz yoksa :p Şaka bir yana yapılmış duyuruda yeterli bilgi verildiği kanaatindeyim. Fakat yine de bahsettiğiniz durumlara ben de değineyim.
    Bu akşam saat 19:00 itibariyle tekrar haritaya giriş sağlanabilecektir. Aynı zamanda bir mağduriyet yaşanmasın diye etkinlik süresi 1 Ocak tarihine kadar uzatılmıştır. Gerekli duyuru ilerleyen saatlerde paylaşılacaktır, takipte kalınız.

İyi forumlar...

.Paradoks. ve Minerva bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim. :) Ben sadece diğer oyuncu arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Sağ olsunlar; Moderatör arkadaşlarımız da hiç bir zaman bu konularda bir ters tepki göstermediler. Ellerinden geldiğince oyunculara; hepimize yardımcı oluyorlar. :)

Aery ve Minerva bunu beğendi.
  8. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Oyunculara yardımcı olan oyuncuları kim sevmez ki^^

İyi forumlar.

.Paradoks., Minerva ve -=ODIN=- bunu beğendi.