Öneri Reset Saati

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hoppa15 tarafından 4 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hoppa15

hoppa15 User

Keşke reset saatimiz diğer her oyunda olduğu gibi 00.00 olsa. Saat 11 de giren biri bikac saatte iki günün görevlerini de yapabilse, günlük giriş ödüllerini toplasa vb. ama sabah 6 yada 5 bucukta olması anlamsız. o saatte Türkiye de kim oyuna neden girsin ki. herkesin bos olduğu saat aksam saatleri. lütfen bunu da iletir misiniz.

bunun dışında bir sorun bildirmek istiyorum. mesele foruma biri bisey yazıyor. son yazilanlara tikliyorum 30 dk önce, 40 50 dk önce ama bir saatti doldurduktan sonra -3 4 saat geriye atıyor. 17 de yazdıysa 11 gibi gösteriyor.

2. oben

oben User

bunu yapmak mümkün 00 da yattığını düşün yatarken görevi aş ertesi gece 00 a kadar vakti oluyor ertesi gün 2 günü bir yapabilirsin.

hoppa15 bunu beğendi.
  3. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Öneride bulunmak istiyorsanız, "Güncelleme ve Fikir Havuzu" bölümünü kullanabilirsiniz.
    Dilerseniz konuyu kilitleyebilirim. :)

İyi forumlar.

4. hoppa15

hoppa15 User

kilitlenebilir :)

5. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Cevabınız üzere konuyu kilitliyorum. :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.