Reset Sonrası Oluşan Sorunlar

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve **muhafız** tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG] [​IMG]
    Resimde de görüldüğü gibi bugün 12 de gelen resetten sonra açık olan kapılarım 2-1 haritasında görünmüyor . Zaten etkinlik için açmıştım kapıyı eğer 12 saat içerisinde bu hata düzeltilmezse bi anlamı kalmıycak.

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Lütfen buradan supporta başvurup yardım isteyiniz. Güncelleme kaynaklı sorun olabilir.

İyi forumlar

3. Supporta başvurdum ancak hala geri dönüş yok etkinlik bitmeden halledilmesi gerek

4. Hemen dönüş yapmıyorlar biraz beklemen lazım.

Şimdi kendi kapılarıma baktım alfa ile betayı son getirmiştim ana üste gözükmüyor fakat galaksi gatex girince 34/40 yazıyor.

Genel bir sorun olduğundan düzeltirler.Bende hemen support mail atayim :)

5. oben

oben User

son resetten sonra gemi yüzükleri haritada mevcut gg kapıları görünmüyor tüm oyunda aynımı bilgi verin arkadaşlar..

6. AGABEY

AGABEY User

hiçbir şekilde bugünkü resetten sonra olanlar yazmıyor taclar gitmiş kapılar gitmiş bir açıklama lütfen

7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sorun bilinmekte ve teknik ekibe raporlanmıştır. En kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar

8. oben

oben User

anladım teşekkürler yani genel bir sorun.
    2 tahminim var biri yüzük görünümü isteğe bağlı olacak isteyen yüzükleri göster diyecek istemeyen kapatacak..böylece yüzüksüz gemi yapma hevesinden vaz gecirilmeye çalışılacak..ikincisi gg kapılarının ? işareti görünümünü düzeltmeye çalıştılar dahada berbat oldu..bekleyelim görelim..

Labirent bunu beğendi.
  9. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sorun merkez ekibe bildirildi. Kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar

10. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sorunlar merkez ekibe bildirildi. Bunun hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız.

İyi forumlar

11. Ben memnunum taç onlarda kalabilir.

Labirent bunu beğendi.
  12. AGABEY

AGABEY User

ben macar kralı2.janos bana tac lazım :D

Labirent bunu beğendi.
  13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Benzer içerikli konular tek konuda toplanmıştır.

İyi forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  14. Etkinlik var diye hafta içi indirim almadan kapıları açtım ve kapılar yok. Hafta içi kapı açıp fazladan uri harcama mı yanayım tasarımı alamayacağıma mı yanayım hammerclaw alma şansımın gitmesi mi şaşırdım vallaha .

15. Xeynas

Xeynas User

oyundaki sorun nedir acaba biri anlatabilir mi herkesin taçları gitmiş kapılar yok vs şeyler ne oluyor?

16. Bu kral tacı nereden kapatılıyor arkadaşlar

17. _HmOk_

_HmOk_ User

Galaksi kapıları bonus ödülleri kapsamında açtığım epsilon kapısı ana haritamda görünmüyor. Supporta bu konuda ticket attım, 2 gün içinde geri dönüş yapılacağı söylendi. Etkinlik zaten 4 saat 25 dakika sonra sonlanıyor. Sanırım harcadığım 120 bin uridiumla kaldım.

18. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şiakyetlerinzii merkez ekibe rapor edeceğiz.

İyi forumlar.

19. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Sorun bilinmektedir ve teknik ekibe raporlanmıştır. En kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar.

Merhaba,

Kronos tacının gözükmemesi sorunu merkez ekibe bildirilmiştir. Bunun hakkında sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2019
    Minerva bunu beğendi.
  20. Eğer etkinlik bitmeden düzeltilmezse telafisi olur mu bu hatanın mesela o tasarımı verirler mi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.