Retiarius Yeteneği Hatalı mı

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ...VENÜSLÜ... tarafından 8 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar.retiarus gemisine geçmeyi düşünüyordum ama hız yeteneği yüzde 30 yazıyor fakat aktif edince sadece yüzde 10 hız bonusu veriyor.gemide modul vb yok..enfeksiyonda yok.yani hızı etkileyen bir etken yok..gemi hızı 310 ..14 hız jeneratoruyle 450 oluyor.yüzde 20 de promerium beslemesi ile 540 oluyor..yetenek açıncada 594 oluyor..yani 54 birim hız desteği veriyor..ben mi yanlış hesaplıyorum.çünkü yetenekte yüzde 30 yazıyor.yani 702 birim hıza ulaşması gerekir geminin.bu bir teknik hata ise düzeltilmesini istiyorum..

Birde öteki yetenek en fazla 300 bin vuruyor...bunu daha fazla arttırma mızın bir yolu varmı arkadaşlar..

Son olarakta Kaptan34 Moderator arkadaşımızın oluşturduğu gemiler ve gemi tasarımları index konusuna gemilerin yeteneklerinin kullanım sürelerinin ve tekrar dolum sürelerinin eklenmesini yaparsa çok büyük bir boşluk dolduralacak ve o konu beş yıldızlık bir index olucak bence..

saygılar herkese...

2. Retiarus'un hız yeteneği %10 hız sağlıyor , %30 değil . Bazı açıklamalarda %30 yazıyor ve retiarus gemisi piyasaya sürüldüğünden beri bu durum böyle . Hatta çok iyi hatırlıyorum , o gemiyi %30 hız bonusu var sanıp almıştım , aslında %10 olduğu gerçeği beni mahvetmişti :rolleyes:

3. hayır yanlışın var kaptan34 adminin hazırladığı gemiler ve tasarımları sss inde bile süper şarj yüzde 30 yazıyor...ayrıca zaten geminin yeteneğinin üstüne mouse getirdiğin zaman yine orda da yüzde otuz ibaresi çıkıyor.bence bu bir hata...yüzde 10 zaten bir yetenek değilki.

4. yüzde 30 olması gerekirken sadece %3 oluyor ve tasarımlarında hasar yetenegı calısmıyor buglu oyun ıste

titans___ bunu beğendi.
  5. İngilizce foruma bakarsan veya darkorbit fandom sitesine bakarsan , oradaki bilgilerde Süper Şarj yeteneği ile hızın %10 artar yazıyor . Bizim forumda %30 yazıyor . Oyun içi olarak bu yeteneği kullanırken hızı %10 artıyor , dediğim gibi geminin piyasaya sürüldüğü günden beri bu böyleydi , hızı %10 artıyordu . Yani bunun bir bug olduğunu sanmıyorum .

6. Merhaba,

Supporta ilgili durum için bir adet ticket atar iseniz en hızlı şekilde konu ile ilgili detaylı araştırma yapılacaktır. Eğer bir hata durumu var ise ben sizlere buradan bildireceğim. Ben şu an durumu raporlamış bulunuyorum.
    Geri bildiriminiz için teşekkürler.

İyi Forumlar.

7. nihayet bir mod cevap yazdı 2 gün aradan sonra.çok hızlısınız demeden gecmiyeceğim..

Ticket atmaya luzum yok.zaten herkes biliyormuş bu geminin hız yeteneğinin eksik olduğunu.gerekli düzenlemenin en kısa zamanda yapılmasını rica ederim...

titans___ bunu beğendi.
  8. Merhaba,

Burada hepimizin belli bir meşguliyeti ve işleri var işimiz sadece foruma bakmak değil önceliğimiz özel hayat. Her an müsait olamıyoruz veya gözümüzden kaçmış olabiliyor bu yüzden kusura bakmayın. Sizler ticket atmadığınız sürece bu durumu biz merkeze iletemeyiz bizlere yardımcı olmak ve bunu çözmek adına ticketlerinizi bekliyorum.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 12 Aralık 2021
  9. ilk defa bir mod kusura bakmayın diyerek özür diledi..12 yıldır bu oyunu oynuyorum.ilk defa mütevazi ve alçak gönüllü bir moda denk geldim.keşke herkes sizin gibi olsa..teşekkür ederim bu cevabınız için.bende hemen ticket atıyorum o halde mephistos modum...

.Mephistos. bunu beğendi.
  10. Merhaba,

Rica ederim. Görevimin bunu gerektirdiğini düşünmekteyim. Ticket atıp sorunu bize bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

11. başka kimsenin yazacak bir şeyi yoksa konuyu kilitliye bilirsiniz modum.

12. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir. :)

İyi Uçuşlar!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.