Destek Rinusk Kasma Taktiği ve Arge

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve tolgahanozturke tarafından 24 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba

Öncelikle argemi tamamladım, savaş yaratık şeref şeklinde. Umarım hatalı vermemişimdir, bi bakınız istedim.

İkinci olarak: pro lazer kasmaya başladım fakat rinusk kasmakta zorlanıyorum, halihazırda 8 proyum, sadece prolarla ve promerium beslemeyle x4 le ancak 40k vurabiliyorum, ımpulse kesiyorum, sizlerin fikirlerini yada tavsiylerini dinlemek isterim

İyi forumlar

2. ateistkeci

ateistkeci User

İlk olarak 10 Pro lazerini tamamlaman gerekiyor bundan sonrasında ben 10 Pro varken arkadaşlarımla veya başkalarıyla İnvoke keserek onun çöpünden Rinusk alıyordum ve bu İmpulse kesmeye göre daha tasarruflu oluyordu benim için (Hem zaman hem cephane bakımından) öncelikle görevleri yaparak 10 Pro lazerini tamamla ardından dükkandan isteğine göre JOB-100 ve çift hasar desteği almanı öneriyorum bunları yaptıktan sonra droidlere pro lazerlerini takmanı ve başka hiçbir lazer takmaman gerekiyor cephaneden tasarruf için bu şekilde İnvoke kesenler varken onlarla birlikte İnvoke'a vur İnvoke yokken İmpulse kes bu şekilde günlük 6000 Rinusk'u çok hızlı şekilde tamamlayabilirsin diye düşünüyorum :)

Ayrıca Ar-Ge dağılımın güzel kalan 2 Ar-Ge'yi tamirciye vererek devam edeceğini düşünüyorum yani sorunsuz ve güzel bir dağılım olmuş :p

tolgahanozturke bunu beğendi.
  3. Yorumun için teşekkür ederim :) proları ben gemiye takmıştım ama havoc takılı irislere, etkisi olmuyor mu acaba bu şekildeyken havocların.

Diğer 2 argeyide geliştirebilirsem bir gün tamirciyi tamamlıcam :)

4. Gemiye koyulabilir mi peki farklı lazer ? Yani diroitlere sadece pro koyup gemiye başka lazerler koyulması mantıklı mı

5. ateistkeci

ateistkeci User

Droidlere takarsan daha iyi bir etki göreceksin çünkü droidlerin seviyesi arttıkça droidlere koyulan lazer ve kalkan için bonus geliyor

BL haritalarında asıl hasar Pro lazerinde olduğu için diğer lazerleri koymak cephane israfı oluyor droidlere sadece Pro lazerlerini koymak BL için en mantıklısı

6. legendw.

legendw. User

Prometheus lazerleri BL haritasında 3.5 kat fazla hasar veriyor. Farklı lazer koymanız size çok az bir miktar vuruş gücü etkisi sağlayacaktır. Sadece pro takmanız önerilir.

7. 11 pro var yine yapmak mantıklı mı peki

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Prometheus lazerlerinizi diroitlerinize takarak sadece diroitlerdeki 8 lazerinizle kasılmanızı öneririm. Bu sayede lazerden tasarruf edebilirsiniz. İmpulse ve İnvoke npclerini keserek hızlı sürede rinuks kasabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca grup bulabilirseniz atendlere ilk sıkarak atend keserek de hızlı şekilde prometheus lazerlerinizi fulleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak argeniz doğru dizilidir, son 2 argenizi tamire vererek tamamlayabilirsiniz :)

İyi forumlar.

tolgahanozturke bunu beğendi.
  9. Cevaplarr için teşekkür ederim :) konu kilitlenebilir

10. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Rica ederim, konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.