Rinusk Kasma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 23 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PVE sunucusundayım Job-100 mermisi maalesef daha gelmedi.
    8. prodayım son iki görevde de bugün yarın biter 10 pro farz edin.
    Rinusk kasmak için sizce İnvoke'lara x4-x3 harcamalı mıyım?
    ya da başka ne yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?

2. uludogan50

uludogan50 User

1.tavsiyem pve de oynama
    2. tavsiyem rinusku 4x taş besleme ve hasar bonusu harici mermiyle ve şekilde kasmaya çalışma 4x yoksa önce anahtar kas 4x oldukça rinusk kas
    3. hafta sonraları abg dön 4x kas.

3. Her türlü X4 ile kas diyorsun eyvallah çok sağolasın
    ABG konusunda da palla toplamak çok sıkıcı cubi dönüyoruz arkadaşlarla ama oradan gelen uridiumu kapıya basmaya kıyamıyorum :D

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

İnvoke keserken x3 x4 harcamanız kutu düşürmenizi kolaylaştıracaktır. Bu sebeple bu elit mermileri kullanmanızı öneririm. Kasabildiğiniz kasar uridium ve ekstra enerji kasıp ilk olarak zeta kapısını uzun süre boyunca dönmeniz gelişiminizi fazlasıyla hızlandıracaktır.

İyi forumlar.

org2BordoGüç bunu beğendi.
  5. x4le 10 pro görevinden sonra hızlı bir şekilde impulse kesebiliyorum ama hızlı kasamıyorum özellikle şu uzun menzilli yaratıklar portalde bile sıktığı için canımdan bezdim.
    İnvoke kesen adam da bulamıyorum pve'de herkes impulse vs kesiyor nasıl yapacağım nasıl edeceğim bilemedim.
    önce lf4leri fullemek de saçma çünkü anahtarlar çok lazım pro için.
    Bir yol bir yordam gösterirseniz çok sevineceğim :D

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Erken seviyelerde Invoke NPC'si kesmesi oldukça zor. Grup halinde Inpluse kesmeniz, görevler bittikten sonra Zeta kapısı için Uridium kasmanız yerinde bir ilerleyiş kararı olacaktır.

İyi Forumlar.

7. Çöp, 5 kişi vuruyor ise herkese kimin ne vurduğuna bakmaksızın düşer. 5 ten fazla vuran var ise en fazla vuran 5 kişiye düser. Belli saatlerde 3 kişi invoke kesiyor , onların arasına girersen X1 ile bile çöp düşürürsün.