Rinusk Katlayıcı Destek Paketi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 12 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Rinusk Katlayıcı Destek Paketi Gelsin Mi?

1. Evet

87,2%
  2. Hayır

12,8%
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba arkadaşlar;
    Rinusk kasmak için sürekli NPC kesmek zorunda kalıyoruz birleştirme malzemeleri içinde baya kasmak zorunda kalıyoruz. 1 lazeri kasarak birleştirmek 3 yada 5 günü alıyor ve bu durumdan sıkılıyoruz.
    Aklıma bir fikir geldi Rinusk katlayıcı destek paketi bir miktar para karşılığında gelebilir daha kolay Rinusk kasabiliriz.
    Rinusk Katlayıcı Destek Paketi Do ekibi tarafından bir miktar para karşılığında gelsin fiyatı mesela 1 haftalık 10 tl yada 15 tl olabilir.
    İyi oyunlar...

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu'na taşımış bulunuyorum. Lütfen bu gibi fikir belirten konuları ilgili foruma açınız.

Ayrıca konunuz bölüm kurallarımıza uygun şekilde açıldığından, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

3. ateistkeci

ateistkeci User

Uridium karşılığında satılması daha güzel olacaktır diye düşünüyorum veee olumluyu basıyorum :)

4. Yüksek gemiler için rekabeti bitirir o yüzden konuyu desteklemiyorum. Belki bi level sınırı gelirse olumlu oy atarım.

5. Viraaa

Viraaa User

sana olumlu oy kullanicam ama sunuda soylemem gerekiyor.ben ellerimle 48 tane pro lazer kastim.benim gibi kasan oyunculara bu haksizlik olmucakmi.ama oyum olumlu kardesim.

6. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Benimde 48 adet prometheus lazerim var ama sürekli haritalara bakıyorum oyuna yeni başlayanlara full+full gemilere ulaşamıyor ve zorluk çekiyorlar. Oyuna yeni başlayanlar için çok güzel dengeleme olur. Oyunun amacı zaten savaş uzay oyunu sürekli kasma gemi fullemek için çok uzun zamana ihtiyacı olmaması lazım inşallah düşünceme olumlu bakan arkadaşlar evet derler. İyi oyunlar...

IIMuncuRII bunu beğendi.
  7. 1 günde 4 prometheusluk rinusk kasabiliyorum rahatlıkla. Ki prometheusları topladıkça daha da hızlı toplanıyor. Bence şuan gayet yerinde. Getirilmesi gereken şey grup halinde keserken herkese verilmesi.

8. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

kasamayanlar ne yapacak 1.5 saatte 1000 runiks kasabildim

9. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Tek Rinusk kasmayla Prometheus lazeri hemen birleşmiyor bunun credi anahtar x4 mermisi vs. çok zaman kaybı fikrim çok iyi olacak herkes gelişecek oyunun tadı çıkmış olacak.

Rinusk Katlayıcı Destek Paketi ile daha çok kasacaksın Prometheus ve BO3 kalkanlarına biran önce kavuşacaksın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 May 2020
  10. Bence mantıklı yani karantina mevzusu için bir destek pakedi var aynı şey gelebilir rinusk için de. Oyum olumlu yönde.

11. Rinusk kasmak kolay ki. Grupla veya klanla invoke kes. Tek başına oynarsan tabi zorlanırsın :D

12. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Mesajlarınızı birleştirdim forum kuralları gereğince alt alta yazmak yasaklanmıştır. Lütfen dikkat ediniz.

İyi Forumlar.

13. Destekliyorum ama bot kullanımının yasaklanması şartıyla biz el ile x2de kasmaya çalışırken onlar bizim 5 katımız kasacaklar şu botları banlayın artık bıktık

14. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

%85 oyla herkes evet demiş adminim bu konuyu DO ekibine bildirir misiniz?

Sayfayı Paylaş