Rinusk Ne İşe Yarar?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve O.S.C.A.R tarafından 5 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. O.S.C.A.R

O.S.C.A.R User

admin bu rinuksu kasınca nerde kullanıyoruz neişe yarıyor

2. gamannama

gamannama User

Birleştire bak, pro lazer kamufle rsb Bo3 yaparken istediğini göreceksin

3. Artı seprom üretmek için de kullanılıyor.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı konunuzun içeriğine uygun olacak şekilde düzenledim.

Rinusk, oyun içindeki Birleştirme sisteminde bazı ürünler için gereken hammadedir. Örneğin Prometheus Lazeri, Kamuflaj CPU XL vb. Rinusk Kara şimşek(Black Light) içeriği ile oyun hayatımıza girmiştir. İlgili içeriğe Buradan ulaşabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir soru yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. O.S.C.A.R

O.S.C.A.R User

admin ben uzun süredir oynamıyordum yenilikleri anlamaya çalışıyorum cevabınız için teşekkürler anladım 2 sorum daha vardı gemilerde 3 gemi yükseltme modülü var. bu modülleri nerden nasıl alırım birde lf4 yansıma magma hiperplazmoit ve promethius hangisi daha etkili gemimi onunla donatacam aralarındaki farkı anlarsam öneriniz varmı. cevabınız için şimdiden tesekkür ederim 2 sorunun cevabını verince kilitleye bilirsiniz konuyu tesekkürler kolay gelsin

6. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Bu modülleri Galaksi Kapılarının Özel Ödüller verdiği günlerde ve etkinliklerin hedefler kısmından alabilirsiniz. Lazer kısmında ise Prometheus Lazeri en etkili olanı diyebilirim çünkü vurduğu anlık hasar sebebiyle düşmanlarınızı rahatlıkla alt edebiliyorsunuz. Diğer Lazerlerde iyidir tabi sonuç olarak sizin seçiminiz.

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.