Roker zenginleştirme ve Droit düzeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tiaremy94 tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tiaremy94

tiaremy94 User

Merhaba;
    11 levelım 8 flax ım 4 lf3 1 lf4 gerisi lf2 ile donatılmış Leo gemim var. Sizce prometidle roketleri veya mermileri geliştirmem daha mı yararlı olur kasılırken? (tabi onları satarak kazandığım para gidecek) ve bu levelda droit düzeni almam mantıklı mı sizce?

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Skylab'ınızı Geliştirerek Öncelikle 'Kalkanınızı Seprom ile , İtici Motor'larınızı Promerium ile Güncelleyiniz.

Sonrasında Leonov Gemisinde Roketlerinize Seprom Atmanızı Tavsiye Ederim.

Şuanda Uçuş Düzeni İçin Erken Gibi Lf3 , B02 Gibi Ekipman Eksiklerinizi Tamamladıktan Sonra Alabilirsiniz.

İyi Forumlar...

3. tiaremy94

tiaremy94 User

Mesela skylab ımda şuan 40 tane seprom var eğer ben roketlerimi sepromla geliştirirsem bu dakika olarak mı geliştiriliyor yoksa atış olarak mı? Atış olaraksa çok saçma yani 60 seprom : 600 roket yani. Bir diğer sorum ise ben skylab dan prometid atıyorum gemime ve satıyorum mesela bir defada 3900 prometid atıyorum yaklaşık 1m e yakın para yapıyor sizce skylab ı bozar mıyım böyle? Diğer bir sorum benim ambar kapasitem 4000 mesela skylabdan 3000lik prometid yolluyorum ama ambarım dolu olursa prometid yollamıyor mu anlamadım o konuyu?

4. Lazer roket atış hız ve kalkan dakika olarak alır.

5. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Lazer ve Roket Atış Olarak Örnek = 150 Seprom Atarsanız 1500 Atışlık Lazer veya Roket Güncellemeniz Olur.

Kalkan ve İtici Motorlar Dakika Olarak Örnek = 100 Seprom İle Kalkanınızı Güncellerseniz 1.000 Dakika Kalkan Güncellemeniz Olur.

Diğer Sorunuz Promedit Atıyosunuz Sürekli Skylab Bozulmaz.

Ambarınızdaki Yer'e Bağlı Olarak Yollarsınız Ambar'ınız 4.000 Ama Diyelim 1500 Tanesi Çöp İle Doluysa 2500 Tane Atabilirsiniz Ancak Ambar'ınızdakileri Sattığınız Zaman Tamamını Yollayabilirsiniz.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.