Öneri Roket Atan P.E.T'ler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve anakin5555 tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Roket Atma Modülü ve Buna Özel Protokol Olsun Mu?

1. Evet.

2. Hayır(Lütfen nedeninizi yazın).

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. anakin5555

anakin5555 User

Merhaba arkadaşlar. Hepimiz petlerin sıktığını biliyoruz. Bazı petler 10k kadar sıkıyor. Ama kimilerinki rsb yle en fazla 3k sıkıyor. Lazer slotu açamayanlara yeni bir proje: StreuneRler bile artık roket atıyorlar. P.E.T'imiz neden atmasın? Buna özel bir modül olacak. Şimdi modülü tanıyalım... :

Bu mödülün 1.si 6.000 uridium olacak ve her seviyesi daha fazla hasar verdirecek. Petlere ne kadar yüksek seviye modülü alırsak okadar yüksek hasar verecek. Normal roketin kendi hasarı kadar verecek. Modül sınırsız çalışacak ayrıca bu modül acıkken pet kamikazedeki gibi yine bizi koruyup yaratıklara dalıcak.Roketin yüklenme süresi normal roketteki gibi olacak. Bizim seçtiğimiz roketi atacak ve bir protokolle roketin yüklenme sürresi azaltılacak.

Bu modülün fiyatını ve Özelliklerini tanıyalım:

1.Seviyesi:4.000 uridium ve roket hasarına bonus yok.
    2.Seviyesi:12.000 Uridium ve %4 hasar bonusu.
    3.Seviyesi:25.000 Uridium ve %6 hasar bonusu.

Şimdide yüklenme süresini kısaltacak protokolü tanıyalım:

1.Seviyesi:5000 Uridium ve %1 kısa yüklenme süresi
    2.Seviyesi:15000 uridium %3 kısa bekleme süresi
    3.Seviyesi:30000 Uridium ve %5 kısa bekleme süresi☺☺☺

ÖNEMLİ NOT: 2 Pet Savaşa başlarsa petler birbirine roket atamaz. Böyle bir savaş olacaksa pet otomatik olarak modülü bırakır ve koruma moduna geçer... Aynı canımız doluyken kombo tamiri seçtiğimizde kombo tamirin kapanıp hemen koruma moduna geçmesi gibi...

Resimler:

Son düzenlenen: 6 Ağustos 2016
  2. Oldukça güzel bir fikir bence desteklenmeli.

Ayrıca hangi roketi atacağı konusuna gelirsek gemide seçili olan roketi atarsa daha basit olur kullanımı.

anakin5555 bunu beğendi.
  3. anakin5555

anakin5555 User

Evet bnde onu söyledim gemimizin attığı roketi atacak, bizde roket turbo olsa bile o normal hızda atacak, modül sınırsız çalıışacak ve protokolle roket atma hızı artacak teşekkür edrim :)

Comander_123 bunu beğendi.
  4. Birde şöyle bir şey var, PLT-3030 roketi sepromla birlikte 10-12k hasara oluşuyor ki arge dahil değil. Şimdi full olan bir kişi düşünün roket argesi de var gemisinde plt-3030 roketiyle aşağı yukarı 15k hasar oluşturacak. Birde dediğiniz hasar arttıran protokolden alınca 20k hasar seviyesine ulaşıcak. Bence çok adaletli olmaz. Bu sebepten dolayı gemide bulunan beslemelerin/güçlendiricilerin bu rokete etki etmemesi daha iyi olabilir. Düşünün PLT-3030 roketi 10-12k hasar oluşturucağına 6-7k hasar oluştursa daha adaletli olur.

5. anakin5555

anakin5555 User

Pet roketin normal hasarını verir 2. 3. Seviyesi arttırır roket hassarını. Protokolda yüklenme süresini azaltır, kafanız karismasin bizle aynı vurmaz modülün seviyesine göre yüksek vurur ;)

6. O zaman güzel fikir :) Konu'ya da birkaç tane resim eklersen destekleneceğini düşünüyorum. Oyum olumlu :D

anakin5555 bunu beğendi.
  7. anakin5555

anakin5555 User

[​IMG] Bu da resmi. Eski darkorbitten de olsa idare edersiniz artık...;)

Comander_123 ve HALİT_ATABEY bunu beğendi.
  8. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

aslinda guzel bir fikirdi ama ,pet pete daha guclu vurur peti keser eksi yer gemi .zaten boyle duzen hazirlayip eksi yedirmeye calisan cok oluyor onlarin ekmegine yag surdurmeyelim.

anakin5555 bunu beğendi.
  9. anakin5555

anakin5555 User

Ypma yaa sen en güvendiği
    M adamdın :(

10. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

:D ama eksi yiyenleri biliyorum bu sebeple.dogru konusmak lazim :) aslinda iyi bir fikir oldugunuda belirttim ustelik gucenme:)

anakin5555 bunu beğendi.
  11. anakin5555

anakin5555 User

O kişiler zten - şeref almaz. O senin pete daldırırsa petini ve petin de keserse -şerefi kendi alır o ilk daldaığı icin -şeref almayız ;)

Yanlıs biliyorsun yani ilk kendisi daldıysa, ve o keserse -şerefyer ama ilk o dalıp bizimki keserse biz tam trsine + şeref alırız. Çünkü savaşï başlatan o :);)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2016
  12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

alt alta nasil yazilmaz nasil 2 mesaj bir yerde toplanir v.b anlatti keskin size ozel.bakarmisiniz lutfen

anakin5555 bunu beğendi.
  13. Fikri beğendim, petin roket atması güzel olur.Argeden, vipden, diroit dizimi ekstralarından vs hiç etkilenmeden normal dümdüz roketin orijinal hasarını verecek, zaten belirtmişsin :D Pet peti roket ile kesemesin miss vursun hiç kafalar karışmasın.Ekstra olarak, petin atacağı ayrı bir roket oluşturulabilir diğer normal roketler gibi krediyle alınabilen ve ihalede satılan, sadece yaratıklara ve oyunculara hasar veren, bu şekil ekstra bir fikirde benden olsun. :) +1

anakin5555 bunu beğendi.
  14. anakin5555

anakin5555 User

O zaman 2 pet birbirine roket atamasın öyle bir savaş olursa hemen koruma moduna geçsin. Aynı dpn fulken kombo tamiri seçtiğinde geri hemen koruma moduna gecmesi gibi...
    Baktım ve anladım yine correct adam olduğunu kanıtladın.;)

Güncelleme(Lütfen Okuyun):2 Pet Savaşa başlarsa petler birbirine roket atamaz. Böyle bir savaş olacaksa pet otomatik olarak modülü bırakır ve koruma moduna geçer... Aynı canımız doluyken kombo tamiri seçtiğimizde kombo tamirin kapanıp hemen koruma moduna geçmesi gibi...

Son düzenlenen: 16 Haziran 2016
    Comander_123 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. Aynen maksat birbirlerine roket atmalarını engellemek nasıl olursa olsun.

anakin5555 bunu beğendi.
  16. anakin5555

anakin5555 User

Konumu desteklediğin için sağol kardeşim :)

17. Eyyüp47

Eyyüp47 User

oyundaki gemilerde petlerde yeterince fazla hasar vermekte.zaten savas süresi iyice kisaldi...sen sanirim daha cabuk patlamak isiyorsun.kusura bakma ama hasar uzerine calisma yapmayin bence.cunku hasar orani zaten yuksek...

anakin5555 bunu beğendi.
  18. anakin5555

anakin5555 User

İyi ama senin pet slotu açamayanlara vicdanın yokmu zaten pet roketin normal hasarını verecek abartma ;)Yinede görüşün için teşekkürler

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

tesekkurler ayrica 2 mesaji bir yerde yazmissiniz tebrik ederim :)

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  20. anakin5555

anakin5555 User

Dediğin gibi petler birbirine roket atamayacak fikir için tsk :)

Artık desteklersin İnşaallah dediğini yptım ;)

Lütfen destekleyin, yardım edin, istemeyenler çoğalıyor, bu yenilik oyuna gelmelilütfen destekleyip yardım edin arkadaşlar. :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.