Roket hasarım düştü sebep ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ηємєѕιѕѕ_[яєѕт] tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Leonov + Promerıum + ok ucus duzenı orta menzıllı roketle 7 k atıyodum dune kadar bugun nıye 5k atıyorum degerler mı duştu acil destek pls

SORGULAYAN0564 bunu beğendi.
  2. üst haritalara geçmiş olabilirsin yada, semprom beslemesi bitmiştir roketlerin

3. yok kardesım x3 -x4 de kasılıyorum sureklı dun de promerıum vardı 7 k sallıyodu roketle bugunde aynısı var aynı ıtemler 4-5 en fazla 5.600 atıyor degerler mı duştu ?

4. Besleme bitmiştir.

5. var kardeşim o kadar akıllıyız allaha sukur ..

6. TheMaster

TheMaster User

Savaş İstasyonunuz Varsa Ve Patladıysa Ordan Gelen Bonuslar Bitmiş Olabilir.
    Yada Argelerinizimi Sıfırladınız ?
    Hiç Olmadı Supporta Yazın.Gerekli Açıklamayı Yaparlar.

7. savaş ıstasyonum yok argelerımı ellemedım :D supporta danışsam ıyı olucak .. tesekkurler

8. leonovla yeni haritalara gittiyseniz azalma olur çünkü yeni haritalarda o geminin özelliği düşüyor bide %10 Hasar güçlendiricisi yada %20 hasar güçlendiricisi varsa ve bitmişse gene azalma olur :)

9. kardeşim leonovla cubıye gıdıcek kadar delırmedım cok sukur x3 - x4 de kasılıyorum normal ev avantajından fakat dun 7 k atan gemı bugun 5 atıyor dunun aynısı herşey . supporta yazdım cevap beklıyorum simdi :)

10. hasar güçlendiriciniz varmıydı dün ? büyük bi ihtimal hasar güçlendiriciniz vardı ve bugün bitti az vuruyorsunuz :)

11. ben almadım fakat oyun yolladıysa bılemem bakmadım cunkı

12. baksaydın keşke benim dediğim gibidir:)

İyi forumlar

13. neyse support açıklar artık :)

iyi forumlar

14. Merhaba ,

Support inceleme sonrasında gerekli cevabı verecektir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.