Roketatar Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DELİTAY_441 tarafından 20 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hangi roket atar daha iyi, hanğisini almak mantıklı birebir oyunculara karşı hangisi mantılı

2. Hydra daha mantıklı geliyor bana siralama oynamayan, gelişmeleri olan full artı full olmayan etkinlikten etkinliğe girip, npc odaklı oynayanlar için tabi diğer görüşleri de dinleyebilirsiniz (ben hydra aldım)

kaptan34 bunu beğendi.
  3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

İlerleyişinize göre karar vermeniz gerekiyor. Çok fazla harita savaşlarına katılıyorsanız; Neptune hasar avantajı sağlayacaktır. Yetenek gemisi kullanıyorsanız; Triskelion. Savaşlarda sağlam durmak istiyorsanız; hydra mantıklı olur. Neptune haritada kasılma hızınızı da arttıracaktır.

Roketatar Güncellemesi

Bu özellikle beraber, HST-2 Roketatarlarına bir güncelleme getiriyoruz. Bu roketatarlar, Birleştir’de bulunan yeni tariflerle beraber artık üretilebilir oldu. Üstüne üstlük, ateş gücü artışı ile birlikte yeni istatistikler geliyor. Bu da her roketatara yeni kabiliyetler kazandırıyor.

Bu yeni içerikler ile güç sizin yanınızda :)

İsimTarif maliyetiİstatistikler
    Triskelion
    300x Indoctrine Oil
    2.400x Bölünme
    3.200 Kyhalon
    500x Triskelion Alaşımı
    1x HST-02
    +%47,5 Roketatar Hasarı Artışı (20. Seviyede)
    -%25 Bekleme süresi (değişmez)
    4 saniye bekleme süresi
    3 roket kapasitesi
    Hydra
    300x Indoctrine Oil
    2.400x Bölünme
    4.800x Tetrathrin
    500x Hydra Alaşımı
    1x HST-02
    +%9,5 Roketatar Hasarı Artışı (20. Seviyede)
    +%30 DP, +%25 kalkan (değişmez)
    4 saniye bekleme süresi
    5 roket kapasitesi
    Neptune
    300x Indoctrine Oil
    2.400x Bölünme
    6.400x Bifenon
    500x Neptune Alaşımı
    1x HST-02
    +%28,5 Roketatar Hasarı Artışı (20. Seviyede)
    +%5 Hasar (değişmez)
    4 saniye bekleme süresi
    5 roket kapasitesi

İyi Forumlar.