Bug / Oyun hatasi Roketlerin çalışmaması

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve BALE1I tarafından 12 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BALE1I

BALE1I User

Oyunda Roketler Çalışmıyor Etkinlik Kapısı Yapıyorum ve elimde fazlaca plt 2021 var 9-10k hasar veriyor ama kullanamıyoruz ve ayrıca kapı destek bölümünde roket desteği eklenmiş roket atmıyorki destek eklenmiş merkez ekibe iletirseniz sevinirim

2. BALE1I

BALE1I User

hayır arada atıyor oda yaratıkta hasar olarak gözükmüyor 5lide atmıyor hasarları azımsanmayacak kadar az

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Oyun efektlerinde bazen takılmalar sonucu roketlerin atıldığı gözükmemektedir fakat hasar vermektedir. Böyle bir sorundan mı bahsediyorsunuz yoksa roketler hiç mi gitmiyor, atılmıyor ?

İyi forumlar.

4. BALE1I

BALE1I User

Roket atıyor gibi gösteriyor ama hasar işlemiyor oda cok nadir oluyor genellikle roket bile atmıyor gemi

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Menzilinizin uzak olması sebebiyle geminiz roket atmıyor olabilir. Roket atıyor gibi gösterip hasar vermemesi ise roketin miss yani boş vurmasıdır, hasar vermemesidir. Roketinizin miss vurmaması için roket ince ayarı teknolojisini alıp enerjiyi açarak roket atmayı deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. BALE1I

BALE1I User

roket ince ayarı açık zaten roket atmıyor gemi boşluğa bassamda atmıyor otomatikte zaten roketler gene atmıyor ondan bahsediyorum.

7. ateistkeci

ateistkeci User

Roketler hiç atmıyor sayıda hiçbir şekilde azalma olmuyor ve hasar vermiyor

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Roket tuşunuz değiştiği için roket atamıyor olabilirsiniz. Geminizde oto roket cpu takılı değilse veya takılı fakat cpu aktif değilse roket atamıyor olabilirsiniz. Klavye ayarlarınızı ve oto roket cpunuzu kontrol ediniz. Sorunun bu şekilde çözüleceğini düşünmekteyim.

İyi forumlar.

9. ateistkeci

ateistkeci User

Modum lagdan kaynaklı bir sorun var oto roket açık bende lazer atarken roketlerde azalma olmuyor, lazer atmayı bırakıp kendim seçili roket atma tuşuna basıyorum ve yine hiçbir şekilde roket atmıyor bende de

ΞΞΞΞadidas bunu beğendi.
  10. BALE1I

BALE1I User

adminim gemi roket atıyordu arada atması duruyor buda oyundan kaynaklanıyor sabahları böyle bir şey söz konusu olmuyor akşama doğru servere artık noluyosa dediğinezede bir bakayım

kontrol ettim roket atmıyor boşluk tuşuna basamama rağmen bu sorunu iletirseniz sevinirim

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Anladığım kadarıyla oyunda genel bir sorun var lag kaynaklı olabilir ama ben yine de sorunu üstlerime iletiyorum. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

12. BALE1I

BALE1I User

Konunun kitlenmesi uygundur ilgi alakanızdan dolayı teşekkürler

13. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Rica ederim isteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.