Destek Rsb-10 Credilik Hızlı Salvo Pili (TANITIM VİDEOSU EKLENDİ !)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SnowLeopard tarafından 24 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Kredilik Hızlı Salvo Pili Olmalı mı?

1. Olmalı.!!

oy sayısı 139
    78,1%
  2. Olmasın ben bunun yerine x2 sıkarım

oy sayısı 27
    15,2%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 22
    12,4%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kolibasili

kolibasili User

Ben olsa bunu alıp x4 x3karıştırırım eğlencesibe yeşil ve mor beyaz ve mor güzel olur ama RSV bin tadını vermez 15kere attım gerçi ama:D

2. Fakir oyuncular için ideal :). Ama karıştırılabilmeli yoksa bir işe yaramaz

3. Konu güncel ! Desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar. :)

4. kolibasili

kolibasili User

Güncellenmiştir güncel

5. Konu güncel ! Arkalara düşüyor. Biraz demiyim baya uğraşacağım gif veya ayarlayabilirsem bir video olarak RSB-10 tanıtımı yapacağım.

6. kolibasili

kolibasili User

• Güncell

Arkadaşlar sizde konuyu güncelleyin bizde mesaj yazarız flood yqpmadan

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Haziran 2015
  7. Tabi ki karıştırılabilir. Bu lazerle roket karıştırmak gibi birşey ikisi ayrı.

8. görüntü güzel olurda gereksiz onun yerine x2 yi kredi ile yapsınlar bazı ayların sonlarında ve başlarında x2 kredi ile satılsın daha iyi olur

9. TANITIM VİDEOSU EKLENDİ ! Konu güncel, yukarılarda tutalım ki herkes görsün arkadaşlar.

10. kolibasili

kolibasili User

O sesi sevemedim :( rsb nin sesiile aynıolsun yoksa hiçgüzel olmaz bence

11. Aynı zaten

12. Video iyi olmuş.

13. Teşekkürler. 3:30 saat uğraştım bide rsb leri tam ayarladığım sırada program kendini kapattı daha geriden projeyi açtı bi 45 dakika onları tekrar ayarlamaya gitti, sonrada önemli bişey yaptığımda (özellikle ses) projeyi kaydedip devam ettim.

14. Ellerine sağlık umarım gelir böyle bir şey +1

15. PUSAT

PUSAT User

Dostum fikir çok ilgimi çekti ama geliştirilmeli ne yönden dersen birçoğumuz kapı açıyoruz yapıyoruz derken milyonlarca x2 oluyor(Genel anlamda konuşuyorum.) yani çoğu kişi x2 sıkarken neden rsb-10 sıksın ki?Bence konuyu şöyle değiştirebilirdin 2,5 katında hasar versin ve fiyatı 500 c olsun 1,000 birim aldığında 500,000 c ediyor.Zaten rsb gibi belli aralıklarda ateş edicek öyle kolayda bitiremezsin benim görüşüm bu :)

16. 90 kişi 50 Credilik 1.5x hasara evet dedi. Sen kalk bunu değiştir mi diyosun ?

17. Gelişmiş gemiler için pek gerekli değil ama gelişmekte olan arkadaşlara kasılırken yardımcı olur.(Hayır diyen arkadaşlar haritalarda gemi yok adam kesemiyoruz diyorsunuz bırakın hızlı gelişsinler sizde sevinin onlarda sevinsin :D:D)

18. PUSAT

PUSAT User

Bana bak dostum oraya iyi niyetle fikrimi,görüşümü yazmışım verdiğin cevaplara dikkat et karşında çocuk yok uslubüna dikkat et o 90 kişinin evet demesi beni ırgılamaz ben kendi fikrimi söyledim eğerki bizim görüşlerimiz seni rahatsız ediyorsa konuda açmayacaksın!

19. Bu forumdakilerin değil sadece senin uzatma o kadar emek verdiğim konu tartışmadan kapansın istemiyorum.

20. PUSAT

PUSAT User

Tövbe tövbe uzatma diyorsun kendin başlatıyorsun sen ne yaptığını biliyormusun?Konun kapanmasını istemiyorsan herkezin görüşüne saygı duyacaksın,duymak zorundasın!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.