RSB Birleştir sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Boray tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Boray

Boray User

İyi günler ben az önce rsb birleştirdim ancak malzemeler gitti ve rsb gelmedi.Topla işareti gelmediği gibi tekrar inşaat da edilemiyor buton griye döndü ne yapmam lazım

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili konu için lütfen tarayıcı geçmişinizi temizleyiniz, ilgili sorunların çözüleceğini düşünüyorum. Eğer çözülmez ise bu sorun raporlandı gerekli işlemler en kısa sürede hallolacaktır.

İyi Forumlar.

3. Aliens

Aliens User

Ben sizin için anlık olarak almayı denedim. Sorunsuz bir şekilde birleşti. Opera tarayıcısından bir deneyebilir misiniz?

4. Boray

Boray User

Şuan birleştir ekranı açılmıyor ki kontrol edeyim :(

5. Aliens

Aliens User

Allah Allah. Sanırım sorununuz lokal, sadece sizde var gibi.

6. Boray

Boray User

Problem düzeldi.Konu kilitlenebilir.

7. bendede rsb kulandıktan sonra uzun bir süre kullanamadan slot gri olarak kalıyor ilk defa bugün karşılaştım bu olayla

8. Sorun mevcut ama çözümü de var farklı sunuculara bağlı olduğu için haritalar farklı haritalarda birleştir sorunsuz çalışır. Mesela kuiper kapısında birleştir sorunsuz çalışırken x7 haritasında açmaz gibi deneyerek bulabilirsiniz. Bu birçok oyun sorununda da işlevsel olarak kullanılan bir yöntemdir kısa vadede çözüm oalrak kullanılaiblir.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.