Rütbe Bugu Hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve g503 tarafından 20 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Artemis Genel bir yönetici yüzü anladığım kadarıyla şöyle örnek verecek olursam

-Paradox gider hayaligenç gelir hayaligenç gider Yargu gelir yargu gider bir başkası gelir bunlar sürekli değişir isimler farklı olur..

Artemis nicki Ülkenin en sorumlu liderinin kullandığı bir hesap olarak düşün kaybolma gitme quest olma gibi bir şey yok sanırım..

En son 2020 de artemis(KADIN BİRİ VARDI) o görevi birakinca yerine başka biri geldi fakat bir kaç kişiye sorduğum araştırdığım ve öğprendiğim kadarıyla yerine gelen kişi kimliğini saklamayı tercih etti..Ve o tarihten beri hiç mesaj yazmadı..

Hep bu işleri Paradox hayaligenç gibi adminlere yaptırdı..

Fakat son olarak da hayaligenç görevi birakınca bu işler kendisine kaldı ve kendi mesaj yazma gereksinimi dıuydu çünkü kendinden sonra en rütbeli başka kimse yok şuanda :)

Yani artemis Bir hesap kişi yada kurum değil :) Umarım anlatabilmişimdir

YARGU bunu beğendi.
  2. -bdbd-

-bdbd- User

Konu güncel bugculara verilecek ceza ne durumda yoksa önceki buglar gibi sümen altımı yapıldı

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Henüz birşey sümen altı yapılmadı.

Son güncellemeler göz önüne alındığında aylık ödüller durduruldu inceleme aşamasına geçildi.

Sanıyoruz ki yakın zamanda hayal ettiğimiz olaylara kavuşacağız. :)

İyi Uçuşlar!

4. aaah ah manitamızı restoranda bukadar beklemedik hale bak :/

5. YARGU

YARGU Guest

Sen beklemesen ben beklemesem nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa :)

6. Evet tek umutvari ve gerçeğe yakın yazılar yazan en yetkili kişi hayaligenç te hayal oldu.Ama ben dedim.Yapma etme dedim.O yine yaptı yapacağını .Olmayacak görülmemiş duyulmamış şekilde ispatsız sadece şikayete dayanarak bana verdiği 91 senelik bann cezası yüzünden ahımı aldı."oğlum gemime girdi" dedim diye bana kestiği ceza sana böyle bir ödül olarak döndü.Sen beni şu oyuna para harcamaktan kurtardın Allah ta seni bu oyundan kurtardı.Hayırlı olsun.Zaten süper gelişmiş gemileri! görünce normal oyuncuların yapabileceği hiçbirşey kalmadı oyunda maalesef.Oto ve hilecilere hayırlı uğurlu olsun.Ama onlarda gün gelecek kendi kazdıkları bu dipsiz kuyuda yok olacaklar.Her zaman dediğim gibi "her kes kendisine yakışanı yapar".İyi oyunlar gerçek oyuncular.

7. aydınlıkmı buralarda hiç görmedik öle bişi o ne :/

8. tahir_47

tahir_47 User

inceleme mi :D bakınca göremiyolarda haklı haksız kazanç olarak bi de inceleme mi yapılacak :) efsane do ekibi nazar değmesin

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu sefer DO Teknik Ekip bizi şaşırtacak diye düşünüyorum.. :)

İyi Uçuşlar!

10. okan

okan User

aman tanrım hadi bakalım

11. Sayın YARGU Teknik Ekibin önündeki engel Hayaligenç miydi yani? Bunu biraz açar mısınız.

12. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Teknik ekip ile Takım Liderleri arasında bir engel veya işgüzarlık olamaz öncelikle bunu açıklığa kavuşturalım.

Bu yaşanılan olaylar sadece TR Serverlerinde değil tüm serverlerde böyle bir sorun var ve bu münhasır olarak kimseyi bağlamamakta.

Bizler burada işleyişi yönetiyoruz ve dönüşleri sağlıyoruz.

Yazılım, kodlama ve içerik paylaşımına müdahale hakkımız yoktur. Az önceki kurduğum cümlenin dayanağı ise aylık ödüllerin durdurulması ve incelemeye alınması bu da teknik ekibin artık süreci hızlandırdığı anlamına da gelmektedir. Umarım anlatabilmişimdir.

İyi Uçuşlar!

13. tahir_47

tahir_47 User

bunu dediğinize göre bişeyler dönüyo. ipuçu olarak söyleyin de içimiz rahatlasın

14. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Aylık sıralamanın durması ve geçmişe dönük incelenmesi şuan dönen en büyük şey şahsıma göre. Şu demek incelemeyi yapıyoruz. :)

Belki bir sabah tek yüzük albayla gezenlere IP banı gelir tamamen çözülür. :D

Unutmadan, ben hep 50 liralık mazot alıyorum denilmesi gibi ufak ufak rütbe yapanlar gelişmiş gemilerine bunu azar azar kullananlar bize bişey olmaz demesin.

Zamanında görev bugları içinde aynı düşünceler varken perma banlar geldi bir sabah.. :)

İyi Uçuşlar!

Tpehlevan, Purgatory ve tryhardD bunu beğendi.
  15. tryhardD

tryhardD User

Modum bu yapılmasını beklediğiniz eğer 3-5 gemi ile sınırlı kalacaksa yarardan çok zarar verir. Yapan tüm oyuncuları da banlamaya da cesaret edilebileceğinden emin değilim, umarım haksız çıkarım çünkü bu oyuncuların seneler önceden ban almaları gerekiyordu ve banlanırlarsa adalet tecelli etmiş olacak çok geç olsa da. Kastım sıralamadaki neredeyse tüm gemilerin banlanması. Kimse gelip de sıralamada olup gemim temiz diye savunmasın öyle olmadığını hepimiz biliyoruz...

YARGU bunu beğendi.
  16. tahir_47

tahir_47 User

ah sen var ya sennnn ne güzel konusuyosun öyle yavru ceylanım :D heyecanla bekliyoruz... umarım geç kalınmaz banlamalar için gittikçe soğuyoruz bu şekilde

YARGU bunu beğendi.
  17. Tpehlevan

Tpehlevan User

Sayın moderatörüm bir sorum olcakti bu 100 yillik chat banı alanlar için alti ay geçince supportla iletişime geçin demişti görevi birakan hayaligenç admin şimdi gittiya kanunlar değiştimi acaba yoksa bu alti ay hali hala geçerlimi şurda iki ayim kalmiş alti ayin dolmasina bekledikçe de geçmiyor günler kader mahkumuyuz cevaplarsaniz sevinirim herkese iyi oyunlar bol kazançlar :)

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Hala aynı kurallar geçerlidir. Ekstra bir değişim olursa eğer duyuru yapılacaktır. :)

6 Ay dolduğu zaman Support ile iletişime geçiniz. :)

İyi Uçuşlar!

Tpehlevan bunu beğendi.
  19. tahir_47

tahir_47 User

6 ay doldu yazdım 6 sonra yaz diye mesaj atmışlar bana :) siz ilgilenebilir misiniz

20. CinCar08

CinCar08 User

birsey olmaz rahat olun hikaya yazmislar okudum :D
    albay tek yusuk felan 5 yildir botcular ne yaptiniz ki buglara yapacaksiniz iki gun sonra vip hediye ederler

tryhardD bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş