Rütbe Bugu Hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve g503 tarafından 20 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Maalesef buradan yardımcı olamıyoruz. :)

Support ekibimize ticket atarsanız gerekli destekleri sağlayacaklardır.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR

İyi Uçuşlar!

2. tahir_47

tahir_47 User

işte gerekli desteği toplam ban süresini 1 yıl olarak belirledi kutsal support çalışanları

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

O halde 1 yıllık süreyi doldurmanız gerekiyor. :)

İyi Uçuşlar!

4. tahir_47

tahir_47 User

6 ay değil miydi neden bana özel 1 yıl oluyo :)

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Normalde 6 ay ama işlenmiş olan suça göre ceza sürelerinde değişkenlik olmaktadır. :)

İyi Uçuşlar!

6. tahir_47

tahir_47 User

neyse sıkıntı yok modum :) chat olmadan da oynarız :) elbet benim de zamanım gelecek (4 ay kaldı) xD

YARGU bunu beğendi.
  7. artık banlama gelsin şu bugculara

8. Zan-zun

Zan-zun User

bann felan olmaz rahat olun sene 2015 bot cikdi tutucu cikdi sene 2021 oldu pordan 2022 oldu siz hala bann diyorsunuz :DDD

kim atacak o bann inanmayin bence boyle seylere neymis yuzde 50 siliyorsun tercube niye silmiyorsun .dD
    cok beklersiniz hic birsey olmaz

benim tanidik vardi oyun birakdi adam acemi yuz basiyi genaral yapmisdi botla sadece vip indirim aliyordu adam bile bikdi gemiyi satii gitti :D aylik siralama diyorlar oyun siralamasi ne olacak nasil olsa adamlar uri cekiyor

ben yine yaziyorum merkez diye bir birim kalmadi o yuzden bannlama yapilmiyor
    merkez calisiyor ekip bakiyor diye yillar gecdi

forum adminler dogrulari yazdim 1 ay bann attin alin oyunuzu kendiz oynayin

9. Kasım ayında banlama gelmezse Allah Kerim diyorum :D

10. seyfo123

seyfo123 User

admin kardeşim kusura bakmada bu adamlar szilere yetki vermiyor bunu biliyoruz o zamn niye adminlik yaparsınz bu adamlar yetkili aramyor bence onlar niyeti varklı türk olarak dşnn adaminlik yaparken sizde formun altna yazın bişey ler yav

11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Sadece bizlere değil tüm ülke takımlarına yetki verilmemektedir. TR'ye özel birşey değildir.

Bizde bu durumdan sıkıldık ama hak ve hukuku gözettiğimizden dolayı, şuan bu illegal yolları kullanarak oyuncuları bezdirenlerin buralara gelip daha kötü şeyler yapmasını engellemek amacımız. :)

İyi Uçuşlar!

12. kasım ayında gelir diye iddaya girdik hadi hayırlısı :D

Sayfayı Paylaş