Rütbe İçin Sezon Sistemi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve okanozcan1907 tarafından 3 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni başlayanlara umut olması için senelik rütbe sezonu gelmeli mi sizce?

1. Evet.

46,2%
  2. Hayır.

53,8%
  1. arslanzero

arslanzero User

benim her emeğe saygım var ama şuan ki svler kac senelik svler ve insan ister istemez ilklere oynamak istiyor, senin emeğin silinmicek rozet olarak yada bir simge verilcek diye düşünüyorum oyun zaten parayı yatır oyna sezonluk rütbe oldugunda hem oyuncu ceker hem daha kaliteli olur yada diğer oyunlardaki gibi rütbe sistemi olabilir vs

2. Link Paylaşımı Yasaktır.
    bu başlık yeni başlayanlar ıcın daha ıyı bir teşvik ve umut olur herhalde. kasıldıktan sonra daha sık savaşarak beceriniz ile rütbe konusunda daha avantajlı duruma gelebilirsiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 May 2021
  3. Şu fikir oyuna büyük bir heyacan katacakken sırf bazı oyuncular aynı matbaa gibi yeniliklere karşı olduğu için gelemiyor.

Sezon sistemi dünyada en çok oynanan online oyunlarda hep var olan bir sistem, dinamik oyunu her zaman savunuyorum, kesinlikle ama kesinlikle gelmeli.

4. Mineral

Mineral User

Hortumlu mu hortumsuz mu

Sayfayı Paylaş