Öneri Rütbe konusunda neler olacak. Gelişme olmayacakmı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UrielGray tarafından 24 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. UrielGray

UrielGray User

Bildiğiniz üzere Yıllardır 12-13 yıldır aynı rütbeler var oyunda; Çoğu oyun belli bir süreden sonra rütbe sistemini yeniliyor yeni rütbeler getiriliyor. Darkorbit neden bu konuda hiçbirşeyi görmüyor, oyuna şuanda gelebilecek en iyi sistem rütbe sistemidir veya yeni rütbelerdir ki Şu yüzbaşıları görmek zorunda kalmayalım herkes rahatlasın. Bu konu hakkında birşeyler düşünülüyormu Merak ettim. yoksa bir 10 yıl daha bu sistemle Devam mı?

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  2. Katılıyorum oyuna canlilik açısından alternatif rütbeler eklenebilir böylece rütbe puanları da düşer %'ler çoğaldığı için

3. levent403

levent403 User

Bu konuya bende katılıyorum görsel olarak değişse bile mantık ve amaç aynı kalıyor yenilik iyidir. rütbe sistemi değişikliği en azından üstteğmen sonrası iiçn eklenecek birkaç rütbe güzel olur.

4. UrielGray

UrielGray User

mesela Mareşal-Korgeneral vb. bir çok üst rütbe var millet hiç değilse daha azimli olur oynarken. Eminim ki bot sayısı düşecek herkes rütbeye yüklenmeye başlayacak. ee mecbur elle oynamak zorundalar

5. Merhaba,

Konu ile ilgili Güncelleme Ve Fikir Havuzundaki konulara destek olabilir veya kendi konunuzu açabilirsiniz.

İyi Forumlar.

6. Sampson

Sampson User

Rütbeyide botla kasıyolar diye biliyorum azalma olmaz muhtemelen

Mineral bunu beğendi.