Öneri Rütbe puanına çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BossAgeof tarafından 6 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

RÜTBE PUANI sorunu

1. serverler birleşsin

oy sayısı 23
    52,3%
  2. rütbe sayıları artsın yada azalsın

oy sayısı 8
    18,2%
  3. Rütbe yüzdeleri artsın ( acemi albay %1 iken 4 olsun gibi )

oy sayısı 22
    50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BossAgeof

BossAgeof User

rütbeler günde 100 k falan artmaya başladı bu artık uri çekenleride aşan bi durum oldu günde 10 saat hades yapmamız gerekiyor sanırım rütbemizi korumak için çözüm önerisi olarak bi şey gelecek mi artık ?

bi kaç seçenekle bunu çözmeliyiz bence

2. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Hades kapısı kaldırılabilir. Gerçekten LoW kapısı da kaldırılsın. Sürekli BUG bulunuyor. Madem düzgün yapılamıyor o zaman hiç olmasın.

3. kardeşim bu oyuna biz para veriyoruz vermeyenler içinde oyunda seçenekler mevcut hades kapısı kaldırılsın demişsiniz ,size zararı ne veya siz neden yapamıyorsunuz ? ben param olursa haftada 225 bin uri çekıyorum 200 de kendım kasıyorum pazar günleri 4 saat uyuyorum sadece 40-45 hades yapıyorum , he paran yoksa sen de kasabiilirsin 1 haftada 400 k uri ve sağlam bi hades grubu toplayıp 24 saat hades yapabilirsin. bizde bi emek verıyoruz ki haftada 500 k rütbe kasabiliyoruz. O kaldırılsın bu kaldırılsın siz haftada 2 gün girip ououuo rütbeler 100 k artıyor diyorsunuz . Boş duran general bile 1 aya kalmaz rütbesini teslım eder ,bilmem anlatabiliyormuyum ağlamayı kesin artık lütfen ben 2 ayda 3.5 mılyon rütbe kastım uyumadım gece gündüz oyun oynadım sadece hades dönerek bu sevıyelere geldım buarada gemım de yüzüksüz kurmay binbası , siz 400 k uri kasmayın 200 k ile bile 20-25 hades döndürebilirsiniz, %50 şeref %10 bo1 %10 bo2 çekmeyi unutmayın İyi oyunlar

-_-HERACLES-_- ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
  4. coder545

coder545 User

bu rutbeler son 10 gunde low bugundan sonra ucmaya basladi artik indirim uri cekmeyenler lowdan kastigi uriyle mi hades donuyor baska bi isler mi var napiyolar bilemem.

5. Rütbeler neden artı aceba bana kalırsa hem istiyorum servirler birleşsin hemde isterim Rütbe yüzdeleri artsin (acemi albay %1 iken 4-5 olsun hem savaşlar kalabalık olur hemde haritadalar kalabalık olur.
    low kalkarsa bu oyunda kimse kalmaz birde seprom oyunculara yetmiyor bununla ilgili bir çözüm bekliyoruz

6. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Oyun veya sistem her zaman ortak noktayı buluşturur ve uygular. Siz yazdığınız gibi yemeden içmeden uyumadan hades yapmışsınız. Sizin gibi yapabilen kesim %5. Diğer insanlar ya çalışıyor ya da okula gidiyor. Herkes sizin gibi oturup 2 gün aralıksız oyun oynayamaz. Oyunuda %5 lik kesime değil %95'lik kesime göre ayarlarlar. Başarınız güzel ve hırsınızda. Ama dediğim gibi büyük çoğunluk bunu yapamaz. Ve her zaman çoğunluk ne derse o olur. Tabii Hades kapısı kaldırılacak değil, ama isteyenlerin sayısı giderek artıyor. Belki sınırlama getirilebilir diye duydum. Haftalık max. 7 Hades gibi. Bu konuşuluyor. Benim görüşüm ise Max. 3 Hadesden yana. Ama 7 olsa dahi mükemmel olur. Ama denildiği gibi bu oyun 10 Yıldan uzun süredir var ve ben 6. ayında başlamıştım. Bu sürede 10 yıldan fazla sürede 1 - 2 defa haricinde 100.000 Rütbe Puanı arttığını görmedim. Ama şu anda her gün artmaya başladı. Oyundaki bir kaç kesimin diğer çoğunluk kesimi zor durumda bırakması asla kabul edilebilir bir şey değildir.

7. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Bir sonraki [​IMG] Albay rütbesine ulaşmak için, şu anda 14.306.523 Rütbe Puanı'na ihtiyacın var.

Haklısın :)

Devam devam para ver varını yoğunu göm :D parayı min aylık 40 tl ye indirdim oda rütbeli olduğumdan dolayı.1 yıl sonra 30 kişi kapışırsınız rütbe + sıralama için :D Parayı boşver de zaman zaman kendin diyosun 20 saat oynuyorum diye , hadi sen para yatırıyosun 200 k uri benim için 1 günde kasılabilinecek bir uri.Hadi ben öğrenciyim boş vaktim vs. oluyor yukarda arkadaşın da dediği gibi çalışan insanlar ne yapacak ?

8. Dostum bende öğrenciyim ve paramı bilgisayar basından kazanıyorum ve yaptıgım işler öyle basit değil. Sol tarafta laptop sağ tarafta masaüstü bi gözüm orda bi gözüm burda işleri halledıyorum dediğim gbi bi hafta çok kastıysam benım için çok kasmak 500 k uridir ve yeterlidir,diğer hafta uri çekerım kendımı ödüllendiririm , öğrenci insanlarda bunları yapabilir isteyen istediği oyunu oynar okuluna gider aynı zamanda çalışır herşeyi yoluna koyabilir.,çalışan insanlar da günde 3-4 saatını ayrırıp bişeyler yapabiir,tabikide herkez oyuna para yatırıxcak değil ama devir belli kapitalizmin köküne kadar kölesi ve köpeğiyiz,yatırmayan gelişemez ve yem olur .Bunları söylemeye çok üzülüyorum ama gerçek bu sizlerde çok iyi biliyorsunuz.

Hoş üslubundan dolayı teşekkür ederim , çoğu şeyi yukarda diğer arkadaşa söyledim ama bakın farkettiysenız oyunda 2 aydır etkınlık yok ,adamlar kararsız lf4 rsb birleştirme dediler etkınlık adı altında 1.5 ay boyunca o boş etkınlıgın bitmesını bekledık ha dedık yenı etkınlık gelır kutular cıkar çat bikaç gün sonra yenı lf4 ler geldı , bizimde bi zevkimiz var ya oda pazar hadesimiz herkes onu bekler bulgarlar portekızlı brezilyalı Klanlar hemn gelır ts mıze abartısız gece 2 den satab 8 e kadar sonra öğlen 12 den gece 2 ye kadar hades dönerız.Global serverde oynuyorum ve burda haftada 99 mıl şeref kasan var.Çift kapı etkınlıgı gitmemeli ama her ay 1 hafta sonu olmalı eskısı gibi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Mart 2017
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Konunuzu güncelleme ve fikir havuzuna taşıyorum.Arkadaşlarınızın yeterli desteğini alırsa konuyu iletiriz.

İyi forumlar.

10. Bu oyunda üye sayısı artmadığı sürece rütbe puanları yükselmeye devam edecek arkadaşlar, günü gününe not alın serverdaki üye sayısını bakın ne korkunç derecede düşüş yaşanıyor. Yeni üye kaydı kesinlikle yok, olan da zaten eski oyuncu olup yan gemi açan kişi. Hiç var mı çevrenizde 'Yeni bi oyun buldum, Darkorbit. Süper bir oyun abiiieeğ.' diyen.
    Yeni Başlayanlar konusuna bile hiç yazan yok, yazan kişiler de zaten çok ta yeni başlamamış.

Tr2'de marsta 1 tane Kurmay albay kaldı, 3.000 küsür üyeye düştü.
    İskandinavya2'de toplam Albay sayısı 7(3 şirketin) :D

Her popülaritesini kaybetmiş oyunda yapıldığı gibi(örnekler çok) bu oyuna server birleştirmesi getirilmesi lazım. Alışageldiğimiz oyunda her şirkette 10.000 üye bulunuyordu, bazen 2 tane tümgeneral çıkıyordu. Bu da 3de1 oranında üye kaldığını gösteriyor.

Rütbe yüzdeleriyle oynamak kısa bir süreliğine rahatlık sağlar, sonra yine aynı muhabbet döner.

11. Gofrettin

Gofrettin User

Ben gece 2 de kapılara başlayıp sabahlara kadar uyumayim, %50 tp şeref için para vereyim eeeeee bir avuç oynamayı bilmeyen gemi kasmayı bilmeyen eleman gelsin "ritblirr çk yiksk ritbilirr çk artyr .s.s " desin. Sonra rütbe puanları düşecek sanıyosunuz he :D

Ankete - oy vericem ben. En yakın zamanda anketi düzenleyip hayır oyuda ekleyin.

Son düzenlenen: 7 Mart 2017
  12. Sıralama oyuncularının çoğu banlı olmasına rağman rütbeler astronomik şekilde artıyorsa kimse boş konuşmasın bug var demek ki !

Şöyle kasılıyorum böyle kasılıyorum şöyle para yatırıyorum böyle para yatırıyorum yazan arkadaşlar Son 1 haftadamı yapmaya başaldınız bunları çünkü yeni bu rütbelerin coşması ? Sıralama oyuncularının çoğuda banlı bak geçin bu işleri.

yılmazbey749749 bunu beğendi.
  13. rutbe atar adam para kazanacam diye her hafta cifte kapi odulu cikiriyor herkez de hades yapiyor bunun uzerine birde yuzde 70 seref tip cikiyor sonuc bu oluyor bide tr1 de kimse kalmadi siralamasi gemisi olanlar oyun oynamiyor benim gibi oyunun tadini cikardilar rutbe felan hikaya eskiden iyidi ama simdi onemi yok parana yazik bak ben yilladir uri aliyorum simdi aklim olsa buraya kurus harcamam kimi low acigi kulaniyor kimi kutu hani nerde bann lamar siz gordunuzmu hayir bende gormedim

burda kazanacak biz kayip eden bunlar olacak daha cok musteri kayip edecekler eskiden oyuna gelen olurdu simdi gideni sayiyorlar

14. xxkubixx

xxkubixx User

yıl 2008
    11 yaşındayım.eve bilgisayar ve internet yeni gelmiş.
    sınıf arkadaşım furkan dediki darkorbit diye bir oyun var aç oynarız.
    tamam dedim başladık oynamaya.
    3-1 haritasında kasıyorum falan.3-2 ye geçtim biraz orda takıldım :)
    sonra bir baktım benim rütbe binbaşı olmuş.3-2 haritasındaki kastığım puanla binbaşı oldum :D
    o kadar zaman geçti 2008 den beri.aynı gemiyi kullanıyorum hala.rütbem şuan Acemi Çavuş.
    rütbe kasmak için oyunu 20 saat oynayıp her hafta para yatırmak gerekiyor galiba.
    şuan hiçbir işim yok , üniversiteyide 1 dönem dondurdum.tamamen bomboşum ama ne bu oyuna
    düzenli para yatırırım ne de günde 20 saatimi bu oyuna harcarım.full+full elite olsanız ne olacakki ?
    yarın bigpoint yeni birşey çıkarıcak.hoop karşınızdaki adam size tek atmış.gidip o yeniliğide almanız gerekicek.
    birde bu oyunu çok abartanlar var.dün gece saimon kesiyordum .chatte birbirine söven sövene.banlar havada uçuşuyor.
    bu söven adamların hepside yüksek rütbeli hard gamer lar...keşke eskisi gibi devo kesen kral olsa oyunda.
    x-3 de daha fazla saimon kesmek için yarışsak...

ÇORBACI bunu beğendi.
  15. rutbeyi pek takmam ama size bug oldugunu soyleyebilirim sıralama gemileri rütbe kasar onları çogu birbirlerini şikayet ede ede 1 hafta giremediler ban yediler o zman bile artıyodu bug var ....

16. xxkubixx cok haklisin oyun bence son gunlerini yasiyor gibi geliyor bana tr1 suan geziyorum eski haritlar da kimse yok.))) 4,2 haritasi kutucular bir dolu olan harita 2,6 3,6 1,6 gerisi bos :)) rutbeye gerek yok cunku az once yazdim bir cok seyi abartilar para yuzunden bir yandan kazaniyorlar ama bir yandan kayip ediyorlar ornek bir hatfa kazaniyor digerler aylari hesap etmiyorlar benim suan rutbe 11,kusur normal sartlarda albay olmam gerek uri cekdim adami yakaliyorum hafta sonu adam geciyor o yuzden 4 hafta oldu alis veris yapmiyorum artik birde beni gecen adamin gemisini 3 kiis kasiyor hani gis kuralina gore yasak ya onuda gecdim diger rakibim pazartesi cumartesi gecesine kadar bota :DD kasdigi uri enerjiyi basiyor kapiya 3,5 kapi obur gun yine bota

simdi soruyorum burda adalet var yok demi bu oyun bu yuzden bitti
    low acigi
    kutu porgami
    kamu gorme porgami
    daha sayimi bak saymakla bitmiyor :))
    benim cope atacak param yok artik

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Mart 2017
  17. derdimi anlayan çıkmış :)

Gofrettin bunu beğendi.
  18. Oynamayı bilmek, para yatırıp sabah akşam npc kesmekse çok haklısın sen. :)
    Bu konuda olumlu yorum bildiren yüksek rütbeliler de var ayriyetten.

19. rütbe yüzdesi yükselmesi gerekir.

20. Bence bu rutbe olayi gereksiz...

Kalkmali bence.

İyi forumlar :(

anakin5555 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.