Öneri Rütbe puanına çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BossAgeof tarafından 6 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

RÜTBE PUANI sorunu

1. serverler birleşsin

oy sayısı 23
    52,3%
  2. rütbe sayıları artsın yada azalsın

oy sayısı 8
    18,2%
  3. Rütbe yüzdeleri artsın ( acemi albay %1 iken 4 olsun gibi )

oy sayısı 22
    50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Ben sizlere acıyorum gerçekten :D Eğer bu oyunda rütbeliysen albay+ ya gemini birden fazla kişi kasıyordur yada uyumuyosundur bu kadar net + aylık en kötü 100 gidiyodur.(Ben bunu 40 a indirdim.)
    Emin ol benim 2 kat yokken kastığım rütbeyi sen 2 katta kasamıyosundur :)

Oynamayıda bilmiyorsam tr2 4-4 taşa beklerim :)

Gemi kasmak savaşmak hakkında gram bilgisi olmayıp 2 katda 20 saat boyunca hades yapan insanlar gelmiş burda ahkam kesiyor :D Legende siz ikiniz aynı servera geçin benden demesi 1 yıl sonra felan oyun kalırsa 2 niz rütbe ve sıralama için varınızı yoğunuzu gömün oyuna :D

RAMMFİRE bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

İmza kısmındaki resim boyutu genişlik olarak 500 yükseklik olarak 200 pikseli aşmaması gerekiyor. :)

İyi forumlar.

3. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Eskiden kimin iyi oynadığını kimin kötü oynadığını öğrenmek kolaydı. Emek veren gerçekten iyi oynardı. Şimdi parayı basan iyiyim diyor. Boşverin siz en iyisini yapıyorsunuz. Para yatırmayın, VİP önemli ama onu alabilirsiniz :) Ayrıca Haftalık %25 İndirim de önemlidir. Yani dediğiniz gibi aylık max. 40 TL yeterlidir aslında. Ama arada bir çekmeniz gerekirse 250 TL lik paketten orası sizin bileceğiniz iş ama belli zamandan sonra VİP ve İndirim dışında herşeyi elinizle halledebilirsiniz :)

Sonuç olarak rütbe puanları çok yüksek. Buna bir çare bulunmalı..

4. yav kardeşim dediklerin birbirini tutmuyor cidden madem oyunu sevmıyorsun oynama ya oynama kardeşim seni zorla oynatan yok bu oyunu senın aylık 40 lıra vermen benım zerre umrumda değil param var ki veriyorum ,madem güvenıyosun kendıne 40 lıra vermedende yap bu oyunda bişeyler benım zamanımda var param da var ister 20 saat oynarım ister uyumadan 48 saat ben pazar günlerimi bu oyuna ayırıyorum bütün günümü bende farkındayım sadece üst rütbelerin kastığını eğer dediğin gibi kalırsa oyun seneye :) albayı da geçerim zaten sonra kafam rahat tatilime gidebilirim.Çünkü arkadaş grubum daima var benım serverımde huzur var ne kadar savaş olsada adamlar savaş otomatık bıttıgınde kırmızı yanmadan sıkmıyorlar,benim serverımın çetinde kimse vatan millet kurtarmıyor ırkçılık yapmıyor ana bacı sövmuyor sizin kafalar yanmış dostum allah kolaylık versın :)

5. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Oyun sizin gibi %5'lik kesime yani her zaman online olabilenlere göre değil, %95'lik kesime yani çalışan ve okuyan ve bundan dolayı az girebilen veya orta derece girebilen kısıma göre ayarlı. Aynı zamanda " Param var yoksa oynama " vb. cümleler kullanıyorsunuz, siz kim oluyorsunuz da kendinizde böyle aşağılayıcı cümleler kurma hakkını buluyorsunuz. Serverinizde anabacı söven veya ırkçılık yapan insanların olmamasına sevindim lakin kendini yüksekde görüp diğer insanları aşağılayanlar varmış ne yazıkki.

KUMARBAZ bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Arkadaşlar konuyu açan arkadaşımıza lütfen saygı gösterelim, bu konu tartışma amacı ile açılmamış.

Ankete katılarak desteğinizi verebilirsiniz.Herkes dilediği gibi oynama hakkına sahiptir.Lütfen eleştirilerimizi kırıcı olmadan yapalım.

İyi forumlar.

7. Sunucular kesinlikle birleşmemeli. Onun dışında rütbe puanlarının hesaplanmasına yönelik bir şeyler yapılabilir. Örneğin TP Puanları / 10.000 e yükseltilip Şeref Puanları / 1.000 e azaltılabilir. Oyuncu imha puanları *5 e yükseltilebilir. Bunlar sadece benim düşündüklerim. Daha iyi olanlarda vardır elbette :)

8. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Hemen düzeltiyorum bi fazlalık vardı zaten :D

250 tl mi :D Uzak dursun :) 40 lira bile çok benim için bu oyuna artık :) Yeni yetme derler ya o hesap işte :)

Oynamıyacağım zaten emin olabilirsin :) Ben sana 40 lira veriyorum kralım mı diyorum bu oyuna en fazla 40 tl veriyorum diyorum.(Senin örneklerine nazaran)40 tl vermeden yapılmıyor şu an ki yaptıklarım onu demeye çalışıyorum anlamıyosun ben ne yapayım ? Benimde zamanım var benimde param var ama neden 10 yıldır oynadığım oyuna bu şekilde karşı çıkıyorsam artık demek ki var bir şeyler.10 yıl oynadında ne oldu diyosan 10 yılın 9 yılı boyunca Tr2 serverına hükmettik CQD NFS DLN bu klanları sor Tr2 serverına giriş yap bak ne diyolar bu klanlar hakkında.Keşke seninle aynı svde olup bir üst rütben olsaydım o zaman görseydin rütbe nasıl kasılıyor. Emin ol Tr2 serverında o dediklerinin hiçbirisi olmuyordu.Sadece küfür oluyordu oda normaldir.İnsanlar 30-35 yaşlarında ve diğer serverları bilemem ama Tr2 serverında iç savaş gurur namus meselesi haline geliyordu.2014 ve öncesinde çok iyi hatırlıyorum.30 vs 50 savaş yapıyorduk kesildiğimiz zaman klan başkanı bizlere ceza olarak 1 hafta oyuna sokmuyordu.Ben bile bırakıyorsam vardır bir kötüye gidişat bu oyun benim reel hayatıma karışmıyordu ama artık karışmaya başladı ve buda kötü bir şey her insan için ..

9. Master0735

Master0735 User

uzun zamandır söylüyorum oyuncu azaldı svler birleşsin. rütbe umrumda değil o kadar para yatıramam parası olan yatırabilir bence sıkıntı yok +1

10. Gofrettin

Gofrettin User

Anılcım yanlış anlama da ben senin nasıl savaştığını biliyorum bayagı eksiğin var.

Oyunda 2 gemi kesip video çekince iyi oyuncu olunmuyor haberin olsun . Bana görede sen oynamayı bilmeyip burda ahkam kesiyorsun nasıl olacak bu iş :)

11. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

1 yıldır rütbe kasarsan sende savaşmayı unutursun yanlış anlaşılcak bişi yok :)

Biliyorum zaten video çekmenin amacını yanlış biliyorsun o zaman. Doğrudur bilemem :) Kesmekte var kesilmekte var kesene saygı duyarım ama rütbe kasmak yerine savaşsaydım eminim kesecek adam sayılıydı beni :) Hani rütbe kasmazken gemimde çiftim + sepromum eksik olmazdı.İnanmazsın belki bilemem 3 kişinin arasına girip kamufle olmadan 3 ünüde alabiliyorum. son 8 aydır gemimde çift yok bo1 yok sep yok mecburen kesiliyorum veya kaçmak zorunda kalıyorum.Yüreği olan varsa ama hala tr2 4-4 taşa beklerim :)

12. oyunda kimse yoki rutbenin artmasi normal bide cifte sans vs vs

13. ÇORBACI

ÇORBACI User

2009 yılında tr1 venüste oynarken sadece benim klanda 6-7 tane 3 yıldızlı tümgeneral vardı tabii o zamanlar sadece venüste 80.000 kayıtlı oyuncu vardı ama şimdi oyuncu sayısı çok azaldı rütbeler direkt 10 katına çıkarılmalı anca öyle oyuna zevk gelir.

14. cücücüm

cücücüm User

Konu mantıklı ancak çözüm önerilerinin hiç birisi kesin çözüm değil. Çifte şans günleri çıktı çıkalı böyle oldu rütbe ve sıralama. Bir hafta boyunca kutu toplatıp, hafta sonunu kapı yapmakla geçiriyor oyuncular ki kendi çaplarında haklılar, "sen de öyle yap" diyorlar. Ancak herkes pazar gününü oyuna adayacak kadar müsait değil. Bir çok kişinin ailesine, eşine, dostuna ayıracak sadece pazar günü var. Bana kalırsa çifte şans günleri sadece pazar günü yapılmaktan çıkarılmalı. En azından bir hafta pazar oluyorsa bir sonraki hafta cumartesi, bir sonraki hafta da hafta içi bir gün olabilir. En azından kısmi denge sağlar bu.
    Bu konuyla ilgili bir anket konusu da ben açtım. O da bu konuyla direkt alakalı bir konu. Lütfen girip oylayınız.

15. Kardeşim, haftada 500k olmasada haftalık 300k rütbe kazma yöntemini söylermisin.
    Gemi nin donanımı hakkında skıntı yok, vereceğim her yöntemi rahat bir şekilde uygulayabilirim, cevabını bekliyorum. Teşekkürler

16. anakin5555

anakin5555 User

17. Konunun kapanması gerekmez mi gerçekleşti ?

18. ÇORBACI

ÇORBACI User

rütbe olayı saçmalıktan başka bir şey değil yeri geliyor 1 ay durmadan kasıyorum rütbem düşüyor yeri geliyor 1 ay hiç oyuna girmiyorum bakıyorum rütbem artıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.