Rütbe puanları artışı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Labtek38 tarafından 27 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Labtek38

Labtek38 User

Bu tür hesaplar gördüğünüz de ss alarak atabilir misiniz? Ve daha sonra supporta bildirin. Bu tür hesaplar net bir şekilde anlaşılıyor da mesela adam 5 yıl önce açtığı bir yan hesapta bunu yaptığında zamandan dolayı anlaşılamayacak. Benim 10 yıllık hesabım var mesela oyun süre si de yüksek argesi de full ama rütbesi yok. Böyle bir hesapta insan gözüyle anlaşılamaz. Sistemsel olarak tespit edilebilir olması gerekiyor. Ve açığın kapatılması gerekiyor.

2. InYourFace

InYourFace User

1 rütbe gerimde olan oyuncu bu gün farkettim 3 rütbe önüme geçmiş :D ve benim 1 sonraki rütbeye olan farkım 120bin :D günlerce oynasam yine atlayamam bu herif 1 haftada bunu nasıl yaptı :D

Rütbem yüzbaşı:2.515.969 puan

Üyelik başlangıcı:12-10-2013
    Oyun süresi:4,328 saat
    Rütbe:Yüzbaşı
    Derece:946

ömür yetmez albayları görmeye :)

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,
    Agresif değilim, mesaj belli atan belli daha üstünde konuşmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
    Bu gibi asılsız ithamlarınızın lütfen devamını getirmeyiniz. Ortada bir sorun olduğu aşikar lakin bizlerin yapabileceği yegane şey bu durumu Merkez Ekibi bildirmek, ayrıca yaptığınız veya yapacağız harcamalar tamamen kişisel tercihinizdir. Bizler burada "Gönüllü" olarak iş yapmaktayız, yani ortada bir para iadesi söz konusu değil ne yazık ki , ayrıca yetkili olarak yaş cinsiyet veya ırk gözetmeksizin bütün üyelere eşit ve adil davranmak zorundayız.

Eleştirilere her zaman açığız "Şunu yanlış yaptınız, Şöyle olsa daha iyi olabilirdi." tarzında önerinlerinizi daha uygun bir dille ifade ederseniz bizde gerekli aksiyonu alırız..

Şeref Bugu konusunda, eğer bu açığı kullanan birisinden şüpheleniyorsanız ilgili kişiyi profil linki ile beraber Support'a bildirebilir ve ceza almasını sağlayabilirsiniz. Konuyu tekrardan raporlarımıza ekleyeceğiz.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.