Rütbe Puanları[Resimli+Anket]+Yeni video eklendi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve B•u•R•a•K•y•S tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Rütbe puanları düzenlenmeli mi?

1. evet

90,6%
  2. hayır

9,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Yaratıkların verdiği rütbe puanları silinince bütün botların yaratık kesmede gelen rütbe puanları zaten rütbelerin puanlarını düşürmicekmi ? Botlardan daha az kesim yaptığımıza göre bizim işimize gelir yanlış anlamadıysam

2. *Galiba resimleri yanlış algıladınız, bende bir kaç kere baktım resimlere yanlış algılanmaya müsait bu yüzden sildim resimleri

*Sizle kesinlikle aynı düşünceleri paylaşıyorum

3. doğru anlamışın arkadaşım biz 1 saimon kestiysek botlar 1 milyon kesmiş sonuçta bot kullanmayanlar karlı çıkacak

evet ben yanlış anlamışım sizinde incelediğiniz gibi milyonlarca kesilen yaratık var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Eylül 2014
    .-ProzeN-. ve *KORCAN96*[GHST] bunu beğendi.
  4. Eskidende bunu diyorduk biz ama dinleyen km!!!!!!

5. Merhaba ,

En temizi NPC'lerin verdiği bütün rütbe puanları silinsin sadece kredi , uridium ve çöpü alınırsa hammadde versinler.

İyi forumlar.

B•u•R•a•K•y•S bunu beğendi.
  6. Ben hiçbir zaman bot kullanmadım ve kullanmam.

Sen bana hakaret mi ediyorsun , beni suçluyor musun ? o_O

Benim tek amacım serverdeki oyuncuların haksızlığa uğramaması.
    Tıpkı benim gibi.

Aramızda gerginlik çıkmasın.Kelimelerine de dikkat et lütfen.

7. sen botlardan kazanılan milyonlarca rütbe puanını destekliyorsan sendede demekki bişeyler vardır yani ben öyle düşünüyorum rütbe puanlarının hepsi 0 olsun demedim sadece botlardan en fazla kasılan rütbe puanları dikkatli oku ve empati kurarak yorum yap oyundaki bot kullanmayanlardan 1 rütbe puanı düşecekse bot kullananlardan 100 düşecek anlıyorsun heralde bunu

8. Jedi-Dogan

Jedi-Dogan User

yani anlatmışsında anladımda ne yapılması gerekiyor onu anlamadım açıklarsan memnun olurum

9. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Burak bence ilk mesajını değiştirip açıklama yazmalısın çoğu kişi ne yapılması gerektiğini anlamamış çünkü

*KORCAN96*[GHST] bunu beğendi.
  10. Jedi-Dogan

Jedi-Dogan User

konuyu inceledim burak kim hayır demişse veya oy vermemişse botçu demiş yarıldım :D

11. Ben sadece bot kullananlar için geçerli olmasını desteklliyorum.

Yoksa bizim içinde geçerli olursa ne olacak karışıklık çıkacak.

Tarama yapılsın bot kullananlar için geçerli olsun bu konu.

Nasıl olsa hergün tarama yapıyorlardır ya da haftada 1-2 kez.

Mutlaka yakalanırlar.Benide bot kullananlar arasına sokmana şaşırdım , yani düşünmene :cool:

12. *Neden karışıklık çıksın ki ?
    *Herkes için geçerli olursa bu işten olumlu çıkacak olan bot kullanmayanlardır.

*NPC'lerin verdiği bütün rütbe puanları neden kaldırılsın o zaman sıralama için oynayan kişi neden npc kesmekle uğraşsın tecrübe puanı işe şeref puanı da vermezse NPC'ler oyuna yeni başlayan bir kişi nasıl level atlasın ?

13. Nasıl yani ?

Siz diyorsunuz rütbe puanları düşsün.

İyide bizim onca kestiğimiz NPC ne olacak ? o_O

Ben kaç senelik oyuncuyum ve full elitken bile x-3 de kasılıyorum.O kadar mordon saimon kestim.Bir tek bende değilim daha çok kişi oralarda kasılıyor.

Siz mordon saimon gibi küçük yaratıkların puanı düşsün diyorsunuz.

İyide böyle olmamalı tarama yapılmalı bot kullananlar için böyle olmalı dedim.

14. Merhaba ,

Konuda gözümden kaçan bir mesaj ile ilgili gerekli işlem yapılmıştır.. Kimseyi yazdığı mesajdan dolayı bir takım eylemler ile %100 kesin kanıtınız yoksa suçlayamazsınız. Ayrıca %100 kanıtınız bile olsa oyunla ilgili konular için foruma değil support'a mesaj yollamanız gerekiyor.

Ben zaten ciddi anlamda söylemedim ama ciddi olarak yazmış gibi göründüyse birşey diyemem. :)

İyi forular.

15. Rütbe puanları kesinlikle düzenlenmeli bence. Herşeyi full olduğu halde sırf bot kullanmadığı için acemi binbaşı bile olamayan gemiler var. Bu haksızlık. Konuyu açan arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.

*KORCAN96*[GHST] ve Master0735 bunu beğendi.
  16. Master0735

Master0735 User

o kadar dedim bot kullananları şimdi bannlıyorsunuz da ya kullanmış olanlara ne yapıyorsunuz. çok önemli bir noktaya değinilmiş bu konuda bence bütün npcleri silin eşitlik olsun herşeye savaş oyunu pvp oyunu diyorsanız bütün npc puanlarını silin hadi bakalım buna ne diyeceksiniz

17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

incelensin duzenlensin biz durust oyuncularin hakki gozetilsin oyunun tadi geri gelsin basta belki kayip gorunsede dark icin ,uzun vadede getirisi cok olacaktir.en azindan gonul rahatligi ile para harcamaya baslariz yeniden kesinlikle +1

Master0735 bunu beğendi.
  18. TheMaster

TheMaster User

TR4 de durum böyle

[​IMG]Binbaşı rütbesinin şu anki tahmini Rütbe Puanı: 1.037.288.

+1 Katılıyorum Arkadaşa

ÈrroR_™ ve Master0735 bunu beğendi.
  19. en iyisi bütün ufak yaratıkların rütbeleri silinsin , sadece kapı içindekiler ve büyük yaratıklar(krsitallon,cubikon,sibelon belki devo ) olsun bu sayede program vb. kullanılarak kastırılan ve kestirilen yaratıklar devreden çıkacaktır büyük ölçüde

20. Merhaba ,

Bütün ufak olan diyorsunuz peki oyuna yeni başlamış olanlar x-3 ve x-4 haritasında kasabiliyor artık çünkü Strauner ve Lordakia rütbeyi filan etklemiyor. Eğer sizin dediğini gibi olursa x-3 ve x-4 haritasında da kasamazlar..

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.