Rütbe Puanları[Resimli+Anket]+Yeni video eklendi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve B•u•R•a•K•y•S tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Rütbe puanları düzenlenmeli mi?

1. evet

90,6%
  2. hayır

9,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rütbeye etkisi kalksın dedim zaten , yaratığı kesip urisini kasan yeni haritalara gelip gelişip rütbesini ve gemisini geliştirmeye devam edebilir rahatça . saimon , mordon ,kristallin gibi şu veya bu şekilde otomatik kestirmede kullanılan yaratıkların kalkmasıyla bunların sayesinde milyon rütbe puanı kasanların rütbesi düşer ve haksız kazançlar min. seviyeye çekilmiş olur

ek olarak oyuna yeni başlamış veya gemisini fullemeye çalışan oyuncuların bence rütbeyle çok ilgileneceğini düşünmüyorum zaten gemisini yeni haritalarda kasabilecek düzeye getirenlerin %90 ı yeni haritalara geçiş yapıyor

2. Merhaba ,

Herkes kısa zamanda üst haritalara çıkacak seviyeye gelemiyor. Yani üst haritalara çıkana kadar herkes acemi uzay pilotu olarak mı dolaşacak ? :)

İyi forumlar.

3. :D çok güzel bir noktaya değinmişiniz smodum , devo kesilerek biraz rütbe artabilir lakin dediğiniz gibi yavaş ilerleyen oyuncuların rütbesi bi süre acemi uzay pilotu olarak kalacaktır lakin ilerisi için rütbe puanları düşeceğinden daha rahat edecekleri düşüncesindeyim . bu önerim tabiki geliştirilebilir mesela belli seviyeye kadar(örn : 6-7. seviye) rütbeye ufak yaratıklarında etki etme durumu olabilir.rütbe yaratık imha puanı yüksek olan oyuncuların %80 kadarı ufak yaratıklar keserek veya kestirerek zamanında yaptı o puanları ve iptal durumunda rütpe puanları düşeceği için kendi emeği ile kasılanların bir itirazı olacağını zannetmiyorum ve rütbe puanları düşeceği için yeni oyuncuların ileriki rütbelere yetişme şansı daha yüksek olacaktır . tr1 için konuşmak gerekirse dediğim tarzda bir iptal rütbe puanlarında yarı yarıya değişime sebep olucağını tahmin ediyorum

4. Katılmıyorum. Neden low kapısındaki açık kapatılsın diye bir kişi çıkıpta konu açmadı. Birde şu yazı yazarken 4 ve 6 rakamlarına hala kimse dur demedi.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Haklısınız daha öncede demiştim fikirleri onaylayan vs ben değilim.Ancak %100 garanti veririmki bu imkansız.

İyi forumlar

6. Destekliyorum.Oynadığım Server TR4 Şirket VRU Ve 4 İris 1 Sentinel Tasarım 25 Lf3 Gemi 3 Hangar Ve Rütbe Yüzbaşı Veya Binbaşı Olması Gerekirken Rütbe Uzman Çavuş ...

7. TURKMARAS

TURKMARAS User

öyle diyorsunuzda ha acemi uzay pilotu ha kıdemli uzay pilotu ama üst haritaya çıktımı daha kolay atlar şimdi binbaşıya 1 milyon istiyorsa öyle 500 bin isteyecek bu bot kullanmayan herkesin işine gelecek iyi düşünün normal birinden 1 rütbe düşerse bot kullanandan 100 düşecek

8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Normal olanların örnek olarak benim kayıba tahammülüm yok.Çocuk işi değil bu anlatmak istediğim.

İyi forumlar

9. Hiç yok yere zamanında 780 bin rütbe puanım silindi şimdi ise yeniden böyle bir kayıp yaşamak istemem her önüne gelen kendi zevkine göre bu oyuna yön veremez işine gelen oynar işine gelmiyen oynamaz millet uri çekip rütbe yapıyor silinirse o uri parasını kim geri vericek sizmi :mad:

10. siz ya anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz kayıp eden siz değil bot kullananlar olacaktır

millet 30 liraya bot aldı bunla milyonlarca rütbe kastı seninde böyle olmuştur yoksa sırf streuner lordakia dan bahsediyorsun heralde 780 bin diye sırf kapı yaparak bu kadar kasamazsın kendini haklı çıkarma

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Eylül 2014
  11. sana hesap verıcek degılım neden low kapısındakı açık kapatılsın dıye çırpınmıyorsunuz oyunda bır açık bulunca saldırıyorsunuz bunlar işinize geliyor dimi acın bır konu bakım oyundaki açıklar kapansın diye

sizin derdiniz şu yüzbaşından albay olmak yani 3 kuruşa 5 köfte

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Eylül 2014
  12. low a hiç girmem iyi mi senin kafan basmıyor olabilir bunlara gir bak kesilen yaratık sıralamasına adam 5 milyon yaratık kesmiş şeref sırasında ilk 100 de bile yok rütbesi albay benim şeref sıralamasında 50. yim 200 bin yaratık kesmişim doğru olan bu mu

13. hangi konuyu açacagımızı da sana soracak değiliz

14. AaronSW

AaronSW User

Bence olmamalı, bot kullanan adamlar sadece mordon saimon mu kestirdi bota. Yeni başlayan oyuncular ne yapıcak hem de.

15. Silinecek yaratıklar hangileri diyeyim

Saimon
    mordon
    boss struner
    boss lordakia
    boss saimon
    boss mordon

Resimli olarak gösteriyim

Saimon-mordon bu şekilde;

Boss larda böle olacak;

16. AaronSW

AaronSW User

Tamamda bot kullanan adamlar örneğin 3-7 de kristallinde kestirdiler kristallonda kestirdiler bir ton kapı yaptılar. Bu konu sadece bundan oluşmuyor. Ve bu yapılırsa yeni başlıyan oyuncuların ne kadar zarar görüceğini düşünün

17. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

tartışmayı bırakın aksi halde konuyu kilitleyip sizi forumdan yasaklayacağım

benim görüşüme göre bu yarardan çok zarar getirir çünkü sonuçta kullananlar zaten kapı vs yaparak baya bir rütbe kastı bu yeni başlayanlar için tamamen olumsuz olacaktır o yüzden oyum da olumsuz

iyi forumlar

18. matkap34

matkap34 User

+1 de bende destek görün modlar smodlar adminler saçma sapan yüzlerce konu varken bu mantıklı konuları görün

19. rute si acemi albay olup kurmay albay ve albay ust uste kesen var D:

20. bende acemi albayım albay general felan farketmez ama haksızlık var ortada rütbenin yüksek gözükmesi hoş birşey

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.