Rütbe Puanları Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve em[R]eyiz tarafından 1 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

oyun bu son güncelleme de berbat ettiniz her şeyi geçtim insanlar maplere gidemezken rütbe puanları nasıl bi anda 300.000 artıyor cidden artık yeter şu sorunları çözün bi an önce

2. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Arkadaşım geçen gün ben konuyu açtım admin sıkıntı yok dedi. 1.150.000 rütbe puanım var geçen hafta yüzbaşı rütbe puanı 1.400.000 iken şimdi 2.000.000 rütbe puanı oldu. N/A . Oyun oyundan çıktı. N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Temmuz 2020
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Rütbe puan artışı oyuncuların kasılma hızına bağlıdır. Sıralamada oyuncu banlanması durumunda da sıralama puanı artmaktadır.
    Uslubunuzdan dolayı hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmış olup, mesajınız düzenlenmiştir.

İyi Forumlar.

4. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

Tamamiyle buglardan hatalardan oluşan bir oyunda bu dedikleriniz pek inandırıcı gelmiyor bir gün içinde 300.000 artıyor ve siz diyorsunuz ki artış hızı oyuncuların kasılma hızı oyuna zaten giremiyor şuan çoğu kişi veya oyunu bıraktı lütfen biraz daha ilgili olun

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz rüte puanlarındaki ani artış hakkında bilgi almak amacı ile üstlerime danışacağım daha sonrasında sizlere gerekli açıklamayı yapacağım ancak belittiğim gibi rütbe puanları hesap kasılmaya bağlıdır.

İyi Forumlar.