Duyuru rütbe puanlarının artma hızı normale dönüyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kursat_822 tarafından 15 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kursat_822

kursat_822 User

(11 ağustos 2015 salı)
    Bir altta bulunan Çavuş rütbesinin şu anki tahmini Rütbe Puanı: 49.391.
    (12 ağustos 2015 carşamba)
    Bir altta bulunan Çavuş rütbesinin şu anki tahmini Rütbe Puanı: 50.052.
    (13 ağustos 2015 persembe)
    Bir altta bulunan Çavuş rütbesinin şu anki tahmini Rütbe Puanı: 50.825.
    (14 ağustos 2015 cuma)
    Bir altta bulunan Çavuş rütbesinin şu anki tahmini Rütbe Puanı: 50.705.
    (15 ağustos 2015 cumartesi)
    Bir altta bulunan Çavuş rütbesinin şu anki tahmini Rütbe Puanı: 50.337.

yukarısı bana gore olan 5 gunluk rutbe puanları ılk 3 gunde ınanılmaz bı artıs var ama sonradan seref ıstısmarı yapanları bulup kapatan darkorbıt ekıbı sayesınde rutbe puanlarının artıs hızı yavas yavas normale donuyor belkı bu aradakı fark sızde daha az veya daha fazla olabılır ben bu sekılde bunu paylasıp darkorbıt ekıbıne tesekkur edıyorum herkese ıyı oyunlar ( not : yakın zamanda etkınlık yaparsanız sevınırız :D :D )

2. Merhabalar,

Verdiğiniz emek ve paylaşım için biz teşekkür ederiz.

İyi forumlar

3. modum Tr3 deki bugu kullananlar henüz banlanmadi neden ??

4. Bende 324bindi şimdi 318bin pek iyi banlayamamışlar.

5. hem onlari banliycaklardi sözde hemde kutuculari, yalan oldu banlamalr

6. Kutucuları 2 yılda anca temizlerler onlardan umut yok zaten :D

7. (Patiq)

(Patiq) User

TR4 de rutbe puanlarında azalma gorulmekte demekkı banlananlar var yavas yavas,, bunların banlanmaları normalde arkadaslar outo mous kullananları bıgpoınt banlaması bence ımkansız adam tavuk gelen yerden kaz esırkegemz helekı o outocuların herbırı katlayıcı falan alıyorsa ve zannedıyorumkı ornek 1000 kısıysek 900 u outocudur zaten bı mapa bakıyorum goz gozu gormuyo okadar kısıyı banlamaları cokuse yol acar umarım bı forml bulurlar

8. Şeref bugu yapan tüm herkes dün banlandı Rütbelerin düşüşünden anlayabilirsiniz Bizde albaylık dün 4m580bin rütbe puanıydı Bugün 4m360bin rütbe puanı oldu

9. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Eğer bu açığı kullanmayıp banlananlar var ise onlarda yavaş yavaş ceza alacaklardır .Sabırlı olmak gerekiyor.

İyi forumlar

10. Merhaba,

Forumda yapılan bildiriden okuyabilirsiniz oyuncuların ana(asıl) hesapları bulunmaya çalışılıyor sadece bug kullanan gemiler değil asıl gemileri de banlanıcak bu yüzden haftaya kadar sarkabilir ana hesapların bulunması vb. ama mutlaka gerekli cezai işlemi alacaklardır.

İyi Forumlar

11. şeref bugu kullanılan gemiler kapandığı için düşüş yaşanmış, normale dönmüş diyebiliriz.

12. Eyyüp47

Eyyüp47 User

valla tr4 hic düsüs yasanmadi.hizla artmaya devam edior...

13. şeref bugu neydi? anlayamadım

14. Merhaba,

Bazı görevler kullanılarak şereflerini haksız bir şekilde hızlı yükselten arkadaşlar vardı.Bu kişiler ve asıl hesapları yasaklanacaktır.

İyi Forumlar

15. Merhaba,

Zaten gerekli işlemler yapıldı ve bug kaldırıldı içiniz rahat olsun

İyi Forumlar

16. Ek olarak yan çardan yapanların asıl çarı 30 gün ban alacak!!! Buraya dikkat edelim.

17. Merhaba,

Ekinize ek olarak daha önce kurallara aykırı hareket etmişlerse(hile vb.) asıl hesapları da sınırsız ban alıcaktır :)

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.