Bug / Oyun hatasi Rütbe Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Jumanji0701 tarafından 11 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu kaçıncı açtığım başlık bilmiyorum hiçbirine açıklama veya bir cevap gelmedi yetkililer tarafından. Bu sorunla ilgili diğer kişilerin açtığı konular Hypnos moderatörüm tarafından kilitleniyor sorununuz çözülmüştür diye ama tr1-5 de hala rütbeler “acemi uzay pilotu” olarak gözüküyor sorun hala devam ediyor kısacası.
    Bütün serverlarda normalken tr1-5de bu sorunun olması ayrı bir şey zaten artık can sıkmaya başladı eğer buraya konu açmamız bir işe yaramıyorsa bari bunu söyleyin ya da elinizden bir şey gelmiyorsa nereye yazmamız, nereye şikayet etmemiz gerektiğini söyleyin oraya bildirelim bu sorunu ben artık oyundayken kendi rütbemi görmek istiyorum inşallah bu sefer yetkililerden birisi cevap yazmaya tenezzül eder.
    saygılar sevgiler.

2. oben

oben User

beklemekten başka çıkar yol yok anlayın artık milyon başlıkta açsan bekleyeceksin globalde gitmişti düzeldi ama ara ara gidip geliyor çokta umrumda değil gemin üzerinde ne rütbe oldu içinde ne var o önemli benim için.

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Sıralamaya oynayan biri değilim gemim TR1/5 ilk 1000 içerisindedir. Benim içinde en önemli olan gemimin full elit olması zevk almam ve rütbemdir.
    Ama şuan oyun içerisinde türlü türlü sorunlar varken Do ekibi tarafından sürekli yeni etkinlikler yeni server açacağına oyundaki sorunları halletmelidir.
    Müşteri memnuniyeti sıfırdır. Başka birşey değildir.