Bug / Oyun hatasi Rütbe Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 15 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba;
    2 gün önce bug banı kalktı hemen rütbeler 1 milyon artış oldu.
    Bug yapanların şp silindi mi Do ekibi bizimle dalga mı geçiyor.
    Oyunda ne kadar bug var dediysek söyledik bu zamana kadar önlem alınmadı.
    İnsanı çileden çıkartıyorsunuz.
    TR5 rütbe bugu var adminler acilen el atar mısınız?
    Herkese iyi oyunlar.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Rütbenin artmasının bir çok nedeni olabilir. ŞP silinse dahi çok eski, aktif oynanmış hesaplardaki rütbe puanına etki eden diğer etkenler toplandığında kabul edilebilir bir rütbe puanı oluşturabilir.
    Bu dediğiniz çok ama çok yetersiz bir ifade. Bu ifadeden yola çıkarak bir inceleme yapılamaz. Bir açık varsa bunun kanıtları veya detaylarına ihtiyaç vardır. Eğer bu detaylara sahipseniz bunu support ile paylaşın, bu sayede gerekli inceleme yapılabilir.

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Adminim şp olarak hiç bir zaman sıralamadan geriye düşmüyorum sürekli yukarılardayım ama ne yazık ki rütbe puanına bir türlü ulaşamıyorum. Hergün 100-150K yükseliyor.

4. oben

oben User

kapanan gemiler açıldığı gün rütbeleriyle açıldı hiçbir kesinti yapılmamış 1 klandan 10 gemi banladılar sonra olduğu gibi geri açtılar hiçbirşeyde silmemişler adamlar klan açılımlarıyla dalga gçer mahiyette mesaj veriyorlar taktir tüm oyuncuların.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Lütfen bu iddianızı destekleyen kanıtlarınız, klan ekran görüntüsü, kişilerin nickname ve sunucu bilgisini supporta iletiniz. Gerekli incelemeyi bu şekilde yapabiliriz.

6. oben

oben User

hemen bakıyorum adminim bakalım mesaj hala duruyormu eğer değişmişsede siz zaten görürsünüz.banlanan oyuncu isimlerini tam listeleyemeyebilirim onuda siz görürsünüz zaten.

nasıl bir başlık açayım paradok admin forum sohbet bölümünden yazsam olmazmı.
    NOT= Supporta gönderdim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ocak 2021
    .Paradoks. bunu beğendi.
  7. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Banlamalar kalktı rütbe puanı 1 günde 1 milyon arttı bunu farkeden çoğu kişi vardır. Yalan söyleyecek halim yok.
    Banlanan kişilerin şp silinmediyse gerçekten yazıklar olsun.
    Bu oyun gerçekten çekilmez hale geldi. Bizi de illallah ettirtiniz.