Öneri Rütbede Yeni Faktör

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 30 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Evet

39,4%
  2. Hayır

60,6%
  1. [​IMG]

Tamamlanan galaksi kapıları adında rütbe puanının artması için yeni bir faktör eklensin. Yapılan her bir galaksi kapısı için 1000 rütbe puanı elde edelim.

Yüzlerce hatta binlerce kapı yaptığı halde yaşadığı şeref puanı kayıpları nedeniyle rütbesi düşük olan oyunculara bu şekilde hak ettiği rütbeye sahip olabileceğini düşünüyorum.

2. çok tartışılcak bir konu ama şuanda eklensede eklenmesede çok fark olmiycak peki neden degişsin ?

3. Yüzlerce hatta binlerce kapı yaptığı halde yaşadığı şeref puanı kayıpları nedeniyle rütbesi düşük olan oyunculara bu şekilde hak ettiği rütbeye sahip olabileceiğini düşünüyorum.

Rütbede en büyük etken şeref puanıdır. Onunda kaybı mümkün olduğundan rütbeyi bir miktarda olsa koruyacak sabit etken olması gerektiğini düşündüm. Galaksi kapıları buna en uygunuydu.

4. 3.730.000.000 şp var bende 40.900.000 rütbem var (albay) :)
    olumlu oy veriyorum - şeref yemeyen biriyim ama yiyenler için mantıklı

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir. Şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi Forumlar.

6. çok güzel düşünülmüş

7. O zaman şimdiden ABG yi x4 le dönmeye başlayalım :D

8. smoonrise

smoonrise User

Ben hayır olarak oy kullandım sebebi ise 3 parti yazılım dedikleri malumunuz adları türleri belli kendi kendine kapı yapıyor olduğu için onların avantajınada olacağı için olumsuz oy kulllandım . Eğer olurda 1 seneyi aşkın zamandır ban verilmeyenlere ban verilir ve sonraki kullanıcılarada imkan vermez ise merkez olumlu yaklaşılacak bir konu durumuna gelir , 1 ocak sonrası client geçiş ile beraber merkezin bu haksız kazanç elde edenler hakkında ne düşüncede olduğunu anlamış olacaz diye düşünüyorum halen tarama sonucu ban verilen gemi sayısı bildirisi yayınlamıyor eskiden olduğu gibi , bunu client geçiş süreci ve oyundaki yoğun sorunlardan kaynaklı olarak düşüyor birçok kişi ve sonucu bekliyoruz buglar konusundaki duruşu 3 parti yazılımlar içinde bekliyoruz hem kasılırken kullanılan hemde savaşırken kullanılan bunlar gerçekleşir ise bu konu gerçek rütbe sahiplerine hak ettikleri değer konusunda yardımcı olur ama şuan sadece illegal kullanıcıların işine gelir uyurken kapı yaptıran tayfaya .

AKINCI_TAHA[İMHA] ve EdepYaHu bunu beğendi.
  9. konu güncel katılıyorum rütbe rütbe ;)

10. Güzel bir fikir ama düzeltmeler yapılması lazım.

Örneğin adam rütbeye oynar gider full hades döner. (Biliyorsunuz yapımı çok basit bir kapı ve kısa sürüyor)
    Diğeri de aby dönerek sıralama kasmak ister ama aby yapımı daha uzun sürer kısaca şöyle açıklayım.

Biri 1 saatde 5 hades dönerken diğeri anca 3 kapı yapar. Bu durumda her kapının 1000 puan vermesi yanlış olur mesela; hades 500, alfa 500, beta 750, gamma 1000 puan şeklinde olursa daha mantıklı olur.

tahir_47 bunu beğendi.
  11. şeref puanı silinenlerin gemisi de kapansın bence. bug yapanın yanına kalmasın!

AKINCI_TAHA[İMHA] ve Mineral bunu beğendi.
  12. oben

oben User

kesinlikle olmalı yoksa potlara verilen paralar zayi oluyor okadar para verip pot alıyor millet karşılığını alsın öyle değilmi yazık oluyor.

13. .KABUS.

.KABUS. User

Rütbeler bence iyi hiç karıstırmıyalım oraları

14. Bot kullananlar banlanmadan kesinlikle yapılmaması gereken bir güncelleme. Daha çok tüm gün bota paladium toplatıp, hafta sonu da tüm gün bota kapı yaptıranlara yarayacak bir durum. Bu yüzden oyum hayır.

AKINCI_TAHA[İMHA] ve Mineral bunu beğendi.
  15. tahir_47

tahir_47 User

rütbeler almış başını gidiyo zaten bunun da gelmesi yanlış olur. parası olan ve bot kullanana yarar sadece bu ayrıca parası olana bile bi yere kadar yarar. sonuçta örnek veriyorum bir günde ne kadar aktif olabilirsin ki ELLE oynayarak...

16. Mantıklı gibi. Bende böyle bir şey düşündüm. Link Paylaşımı Yasaktır.
    Şirket değiştirmiş gemiler de böylelikle bir nebze daha kolay toparlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 May 2021
  17. neyi mantıklı acaba neyini mantıklı buldunuz bunun ? zaten alfa yapınca aldığınız şeref 100k o da 1k rpye denk geliyor üstüne ne istiyorsunuz b ot-bug yüzünden rütbe puanları uçtu gitti hedef 1milyar rütbe puanı mı ne istiyosunuz acaba ?

18. Şirket değiştirenler bir tık daha hızlı toparlanabılır. Oyunu bilmezken yaptığımız şirket seçimi bizi orada kalmaya zorluyor. Şirket değiştireyim dediğin an tamam bitti artık senin için rütbe. Madem bu sistem değişmiyor, şirket değiştirenler bir tık daha hızlı toparlasın dıye mantıklı geldi bana

19. oyunu bilmeyen şirket değişiminde oyunun bitmez oyunun bilmediğin zaman demek maximum 100m şerefin olduğu zamnlardır o zaman da zaten rütbenin ne olduğunu bilmezsin 2milyar şp yapıp aa yanlışlıkla şirket değiştim diyen birisini bulamazsın değiştiyse de onu göze almıştır.

Bana çok mantıksız geldi şp bugu yapanların hepsi banlandı mı o hâlâ onu konuşuyoruz siz kapıdan +1000 rp gelsin diyosunuz botçuların ekmeğine yağ sürme mahiyetinde hiç mantıklı değil rütbe puanları uçmuş gitmiş daha da uçsun istiyorsunuz kimse savaşmasın full abg dönsün istiyorsunuz oyuna girmeye üşeniyolar galiba, bota atıp gemiye hiç girmeyerek 24 saat gemisini botta tutup albay-kurmay yapıp oyun oynuyorum zannediyolar bide :D gemi özelliklerinden haberi yok bazılarının gemisini bottan çıkartmamış herif berserk oynuyorum yetenek bastım 6 saniye atış kesmedi kendini kesti bu adam gemisini 25 saat botta tutup albay olsa ne yazar oyunu bilmiyor ki.

Sayfayı Paylaş