Öneri Rütbelerin Görünümü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯ǾŁŪM¯M∑Ł∑ĞĪ¯[Ð∑√™]¯ tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Değişiklik olsunmu?

1. Rütbe görünümleri değişsin.

oy sayısı 2
    100,0%
  2. Rütbe oranları yüksetilsin.

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar rütbelerin görünümü hakkında bir değişiklik yapılması gerektiğini düşünüyorum..
    Örneğin acemi albay rütbesi 1 yıldız,albay 2 yıldız,kurmay albay 3 yıldız v.b. gibi..

Belki çoğu kişi kabul etmez ama acemi albayda kolay kasılan bir rütbe değildir bence acemi albay rütbesinin görünümü o rütbenin hakkını vermiyor.

Belki hoşunuza gitmeyebilir ama en azından ya rütbelerin oranlarında bir değişiklik yapılması yada rütbelerin görünümü hakkında ufak değişiklikler yapılması gerektiğini düşünüyorum.Herşeyi değiştirdi DO ekibi haritalar,gemiler v.b. 8 yıldır rütbeler aynı,bence rütbelerinde değişme vaktide geldi..

Rütbe görünümlerin değişmesi oyun için daha zevkli olacağını düşünüyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Kasım 2014
  2. Albay kelimesi geçen bir rütbenin böle kötü görünmesi çok kötü bence Benim rütbemde acemi albay şuan Bende en aşağı bir albaylık almak istiyorum ama rütbe almak kolay değil Albayı almama 1 milyon rütbe puanı var Dediğin gibi bir uygulama olursa rütbeden memnun kalacağımı düşünüyorum +1

3. ''Albay kelimesi geçen bir rütbenin böle kötü görünmesi çok kötü'' işte demek istediğim tamda bu diğer rütbelerle oynamaya gerek yok albay kelimesi geçen rütbenin kötü görünümü hakkında birşeyler yapılması yeterli olucaktır.

4. Ben de katılıyorum fikrinize.Görünüşün, rütbenin hakkını vermesi lazım diye düşünüyorum.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bölümümüzde fikrinize benzer konular mevcut lütfen o konudan devam ediniz.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.