S.S.S. : İstila görevi yapıyorum görev kabul olmuyor diyenler için

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FENOMEN tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. FENOMEN

  FENOMEN User

  Merhaba Uzay Pilotları ;

  İstila görevlerin bitirilememesi ve görevin kapanmaması konusunda tarafınızdan yoğun şikayet almaktayız. Görevleri yaparken eksik veya yanlış yapılması durumunda görev tamamlanamaz. Bir çok oyuncumuzun yaptığı basit hatalar nedeni ile istila görevleri açık kalmakta veya iptal olmaktadır. Bu nedenle İstila görevlerini yaparken yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenler aşağıda tekrar bilgilerinize sunulmuştur. Görevlerin tamamlanması için eksiksiz olarak tam yapılması gerekmektedir.

  İstila 1 Görevi : Düşman şirketlerinizin her iki X-6 haritalarında 15'er dakika boyunca imha olmadan kalmalısınız. Görevin tamamlanması için ayrıca X-6 sektörlerinde sadece 1 tane düşman gemisi imha etmelisiniz. İstila görevin de kesinlikle kamuflaj olmamalısınız ve geminiz imha edilmemeli.

  İstila 2 Görevi : Düşman şirketlerinizin her iki X-7 haritalarında 30'ar dakika boyunca kalmalısınız. İki kereden fazla imha olmamalısınız ayrıca her iki X-7 sektöründe ayrı ayrı 1'er düşman gemisi imha etmelisiniz. Görevin tamamlanması için kesinlikle kamuflaj olmamalısınız, iki kereden fazla imha olmamalısınız ve iki düşman gemisinden fazlasını imha etmemelisiniz.

  İstila 3 Görevi : Düşman şirketlerinizin her iki X-7 haritalarında 45'er dakika boyunca imha olmadan kalmalısınız. Bu görevde imha olmamalısınız ve düşman imha etmemelisiniz. Kesinlikle kamuflaj olmayacak ve sadece bekleme görevi yapacaksınız.

  İstila 4 Görevi : Düşman şirketlerinizin her iki X-6 haritalarında 60'ar dakika boyunca imha olmadan kalmalısınız. Bu görevde imha olmamalısınız ve düşman imha etmemelisiniz. Kesinlikle kamuflaj olmayacak ve sadece bekleme görevi yapacaksınız.

  Görevleri bu şekilde yaparsanız sorun yaşamadan tamamlayabilirsiniz.

  Saygılar Darkorbit Takımınız.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.