S.S.S. : Ödemelerde oluşan sorunlari için buraya bakınız!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba Arkadaşlar,

  forumumuzun bu bölümünü kapatıyoruz. Merak etmeyin elbette ödeme sorunlarınızla eksiden olduğu gibi ilgilinilecek. Bu değişikliğe sebeb ise:

  1. bazı arkadaşlar ne yazık ki foruma tel. nolarını, kredi kartı nolarını. yada daha başka sadece kendilerinin bilmesi gerektiği bazı bilgileri foruma yazıyorlar buda hesap hırsızları için büyük kolaylık sağlıyor.

  2. hem fourma sorunlarını yazan hemde mail atan üyeler oluyor. Buda bizim işimizi 2 kere yapmamıza sebeb oluyor.

  3. maillerle kişisel bilgiler çok daha rahat iletilebilmekte çünkü sorunu olanla support arasında kalıyor böylelikle her keze açık olan forum alanından uzaklaşılmış olacak.

  4. mailler ileride 7gün 24 saat cevap verilebilecek kıvama getirilecek. Bu sayede sorunlarınız çok daha hızlı daha açık ve net bilgilerle cevaplandırılacak.

  5. forumun her hangi bir köşesine örneğin: "SMS le inci aldım ama cevap verilmedi" diye şikayetler olmayacak çünkü mail atılacak.


  Aslında değişen bir şey yok. Yine aynı ödeme kuralları yine aynı dikkat edilmesi gereken hususlar duruyor değişen sadece iletişim aracı.

  Bundan böyle sorunalrınızı bu şekilde bize ulaştırınız: LİNK


  Umarım bu değişikliğe sebeb olan durumu anlamışınızdır.

  Kaptan06
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.