S.S.S. Şirket ve Klan savaşlarında Yenilik

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Şirketinizin pilotu olarak sürekli savaş halindesiniz. Gerek Klan pilotu olarak düşman Klanalarına karşı koyarak gerekse şirketiniz adına düşmanlara karşı savaşarak. Ancak bazen savaşırken hatalar yapılabiliyor ve kendi şirketinizin pilotlarını yok edebiliyorsunuz. Bu yüzden yeni düzenleme getirdik:

  Yeni Cezalandırma sistemi
  Bu güne kadar bu tarz saldırıları -100 Şeref Puanı ve -1000 Kredi hesaplarınızdan çekerek cezalandırdık. Ancak yeni bir düzenleme ile bu ceza yaptırımını değiştirdik:

  1. Yok etmede: -100 Şeref Puanı
  2. Yok etmede: -200 Şeref Puanı
  3. Yok etmede: -400 Şeref Puanı
  4. Yok etmede: -800 Şeref Puanı
  5. Yok etmede: -1600 Şeref Puanı

  diye katlanarak devam edecektir.

  Ancak -500 Şeref puanından daha az puana sahip bir pilotu yok ettiğinizde aynı şirkette de olsanız bir ceza almayacaksınız.

  Aynı şekilde oyun diline „Çöp“ olarak bilinen ve yok edilen gemilerin geride bıraktığı Kargo Kutularının çalınmasında da yeni bir ceza sistemi getirdik:

  1. Hırsızlık: -10 Şeref Puanı
  2. Hırsızlık: -20 Şeref Puanı
  3. Hırsızlık: -40 Şeref Puanı
  4. Hırsızlık: -80 Şeref Puanı

  diye katlanarak devam edecektir.

  Ancak oyundaki arkdaşlarınızı güçlendrimek için geride bıraktığınız Çöplerin toplanmasında da yenilik getirdik bu sayede yardımlaşmalarınız devam edecektir. Yok edilen bir geminin Çöpü 8 saniye geçtikten sonra toplanırsa bu toplanan çöp geminize ceza almadan aktarılacaktır.

  Çöpler toplamaya açık oluncaya kadar rengleri Mavi olacaktır ve bir saat görülecektir. Bu saat çöpün toplanması için ne kadar zamanın kaldığını gösterecektir. Zaman dolduğunda Çöpün rengi Sarı olacaktır ve ceza almadan toplanmaya açık durumda olacaktır.

  Diğer kuralları aşağıda sıraladık:

  • Düşmanların yok ettiği gemilierin Çöplerini toplamak ceza almaya yol açmaz.
  • Düşman Klanlarda olan ancak aynı şirkette bulunduğunuz pilotları yok etmek ceza almaya yol açmaz
  • Her hangi bir ceza almadan 24 saat boyunca oynayan oyunculardan Şirket pilotlarını yok etmede ve Çöp toplamdaki ceza katları 1 basamak düşecektir.
  • -500 Şeref Puanı olan pilotlar küçük harita „atış serbest“ şeklinde gösterilecektir.
  • – Şeref puanlılar Şirket sıralamasında gösterilmeyecektir.
  Elbette size sizin şirketinizden biri saldırırsa ceza almadan kendinizi savunabilirsiniz.
  • Aggressor olarak oyuna başlayan Şirket üyelerine saldırılar cezalandırılmaz.
  • Şirket pilotlarında biri size saldırıdığında sizin ceza almadan savunmanız için o kişi sizin hedefleme sınırı içerisinde olmalıdır. Bu durum size başka bir şirket Pilotunun saldırdığında bitecektir. Bu yüzden size en son saldıran pilot hep cezasız olarak hedefinizde olacaktır.
  Klan Savaşları
  Klan savaşlarına ait bazı kurallar. Aynı anda en fazla 20 klana savaş açıklamasında bulunulabilir. Savaş açıklamasında bulunmanın fiyatı 500.000 Kredidir. Bir Klan inaktiv olmaya başladığı an yada silindiği an Klan listenizden çıkartılacaktır.

  Savaş açıklamsının süresi 10 gündür ancak 10 gün içerisinde savaş sonucu belli olmazsa 250.000 Kredi karşılığında savaş süresini 10 gün daha da uzatabilrisiniz. Uzatmadığınızda savaşlarınız 10 gün sonra otomatik olarak bitecektir.

  Cesaret ve Şeref sizleri savaşlarınızda eşlik etsin! Şirketiniz ve Klanınız için savaşın!

  Hepinize bol Şanslar!,

  Darkorbit Türkiye takımınız
   
 2. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Oyuna getirdiğimiz yeni bir özellik sayesinde artık başkalarına ait çöpü almayabilirsiniz. Bunu yapmak için oyun oynadığınız pencerenin üst kısmında bulunan SET/Ayarlar tıklayın ve açılan ayarlar penceresinde Serbest olmayan çöpleri göster başlığının hizasındaki kutunun işaretini kaldırın... Böylece eksi şeref puanından sonsuza kadar kurtulun...

  [​IMG]

  Başınıza geldi ne yapabilirsiniz?
  Görevler menüsünden (Sana red edemiyeceğin teklifimiz var) görevini kabul edin şeref puanınız görevi bitirdiğinizde düzelecektir.

  Ancak bu görevi alabilmeniz icin mevcut durumda bulanan görevleri iptal ediniz.

  Saygılarımızla

  Darkorbit Türkiye Takımınız.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.