S.S.S. : Sürpriz ??? Harita (Gizli Harita)

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  Sürpriz ??? Haritası nedir?

  Evrenin bir köşesine ışınlandığınızda Süpriz olarak gidilebilen özel bir haritadır.Bu haritaya gidebilmek ancak ve ancak Atlama CPU'ları ve 4-5 solucan deliğinden ışınlanma yoluyladır.Şans işidir ve bu haritayı gidebilen çok az üye vardır,yani sürpriz haritasına nadir düşülür.

  Sürpriz haritasında ne vardır?


  Bu özel haritada gerçekten sürprizler vardır.Bol miktarda bonus vardır.Bu bonusları toplamaya bakın çünkü her birinden 1000 adet Ucb-100 (x4) mermisi çıkar ve sürekli olarak Cubikon ile refakatçi gemileri uber protegitler gelmeye başlar.

  Sürpriz ??? Haritası bazı detaylar;
  • Bu hariyata düştüğünüz an sürekli olarak Cubikon ve refakatçi gemileri Über Protegitler gelmeye başlar ve kısa sürede patlarsınız.
  • Kamufle olamazsınız,eğer kamufleniz varken bu haritaya düştüyseniz bu haritada kamufleniz açıktır.
  • İnsta kalkan açmanız ve/veya ema bombası atmanız hayatta kalma sürenizi biraz daha uzatacaktır.Ancak kaçınılmaz olarak patlarsınız.
  • Topladığınız her bonus kutusundan 1.000 Ucb-100 cephanesi alırsınız.
  • Bu haritadaki her uber protegit aslında kendisi değildir, uber protegit görünümünde saboteur yaratıklarıdır ve yavaşlatıcı atarak geminizi yavaşlatmaktadır.
  • Bu haritaya girmeden önce Uber Protegit görevi olan Sınırsız Uber görevini almayı unutmayınız, görevin içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.
  ÖNEMLİ NOT:
  • Cubikon haritasındaki bonus kutularının içeriği Lcb-10 cephanesi verene kadar düşecektir. Cubikon haritasında toplayabileceğiniz maksimum Ucb-100 cephanesi 100.000 ' dir. Bu sayıdan sonra topladığınız her bonus kutusundan Lcb-10 cephanesi alırsınız.
  Nasıl Gidilir ?

  Oynadığınız sunucuda 4-5 Solucan deliği dahil Atlama CPU larınının her 250 inci kullanılışı hangi oyuncuya denk geliyorsa o oyuncunun Sürpriz ??? (Bonus) Haritasına düşme ihtimali doğar. Ancak bu ihtimaldır ve her 250 inci atlayışa denk gelen mutlaka bu haritaya düşecek anlamına gelmemektedir. JPO1-CPU ve JPO2-CPU kullanarak haritalardan sürekli deneyerek , Sürpriz (Bonus) Haritasına giriş için şansınızı arttırabilirsin. Sistem oyun içinde bir kişinin 250. Atlayışı olarak haritaya atmamaktadır, bütün oyuncular bu atlayış sayısının içine dahildir.


  [​IMG]
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.