S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  Merhabalar

  1. Lütfen aynı konu hakkında 1 den fazla mail göndermeyin yani spam yapmayın!

  2. Lütfen gönderdiğiniz mail için cevap aldığınızda tekrar gönderim yaparsanız yanıtla (cevap ver) seçeneğini kullanınız! Aksi takdirde sorununuzun geçmişini göremediğimiz için sıkıntınızı anlamamız zaman alacak aynı soruları tekrar sormamnıza neden olacaksınız

  3.Lütfen Bug, hile ihbarı yaparken kanıtlayıcı bilgiler, örneğin video formatında link gönderiniz! (Hilenin nasıl yapıldığına dair kısa bir açıklama yaparsanız sorunun daha hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olacaksınız) Aksi durumda gönderdiğiniz maili önemsiz görüyoruz. ( Şu adam BOT kullanıyor, son günlerde en çok şikayet edilen konu budur ve bu durumdan haberimiz var! Teknik ekibimiz sorunu çözmeye çalışıyor.)

  4. Kapıda patladım diyenler için lütfen TÜM HAKLARINIZ! bittikten sonra supporta son patlama tarihi ile birlikte mail gönderiniz! HAKLARINIZ TAMAMEN BİTMEDEN KAPI HAKKI VERİLMEZ! Support, sizlere öncelikle kapıda dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgi cevabı verecektir. Sistemden den kaynaklanan bir hata varsa bunu sistem zaten geri veriyor.

  Hakkınız varsa alırsınız elbette, ancak sistem 48 saat içerisinde kapınızı geri vermez ise o zaman sistem kaynaklı hata yoktur. Bu durumda Kapı haklarınız iade edilmez.

  5. Supporta attığınız maillerinizde lütfen BÜYÜK HARFLE! yazmayınız.

  6. Göndermiş olduğunuz şikayet maillerinizi de değerlendirip, oyunu nasıl daha iyi hale getirebiliriz diye çalışmalarımız yok değil ama bu şikayetleri buraya yazarken yetkili kişilere karşı güzel bir tarz ve üslup ile yazmanızı bekliyoruz. Küfür, hakaret ve diğer tanıdığınız oyuncuların veya sizin bu oyunu bırakıp başka benzer oyunlara başlayacağız gibi tehdit içeren yazıların burada işi olamaz! Bu içerikte yazanların hesapları uyarısız kapatılacaktır!

  Bu tür yazılarla sadece kendinize zarar verirsiniz çünkü konuya ilgi göstermeyiz. Böyle şeylerin yaşanmaması için kendinize yakışır dürüst ve düzgün bir üslupla hitap eder ve haber verirseniz hem bizlere yardımcı olur, hem de sorunun çözülme hızını artırırsınız. Böylelikle bizlerde size daha rahat yardımcı olabiliriz.

  7. Lütfen Teknik bir sıkıntı yaşadığınızda sorunu supporta göndermeden önce, sorunun nerden kaynaklandığını ve cevabını öğrenebilmeniz için Forumda araştırma yapınız. Forumda cevabını bulamaz iseniz sorunu bize bildiriniz.
   
 2. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Bu konuda support'a mesaj nasıl yollanır onu anlatacağız.

  Öncelikle oyun ana sayfasında aşağıdaki resimdeki soru işareti ( ? ) olan yere tıklıyoruz.

  a (1).jpg

  Açılan pencereden aşağıdaki Support kısmına tıklıyoruz.

  a (2).jpg

  Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacak

  a (3).jpg

  Saygılarımızla

  Darkorbit Türkiye Takımınız.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Nisan 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş