SA BAKARMISINIZ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HaYaLeT003 tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HaYaLeT003

HaYaLeT003 User

Sa arkadaşlar bot kullanmadığım halde gemiye girerken bot kullandın gemin temelli kapatıldı diyor allah rızası için yardım edin

2. aso88

aso88 User

aynı iletiyle bende karşılaştım oyuna başlayalı 3 hafta olucak 20 dakika önce tekrar oyuna giriş yapmaya çalıştım bot kullanırken yakalandın oyun hesabın temelli kapandı diye bir yazı ile karşılaştım bırak bot nedir onu bile bilmiyorum oyunun mantığı nasıl işliyor anlamış değilim müşteri memnuyeti 0 hiç beğenmedim

3. HaYaLeT003

HaYaLeT003 User

4. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Selam ,

Hesabınızda oyun kurallarına aykırı hile yada Bot denen bir program kullanıldığı tespit edilmiştir.

Bigpoint ile aranızda yapmış olduğunuz sözlşemede (GİŞ) yer alan maddeler gereği;

1.2.9 Oyunlar ve hizmetlerin kullanımına, yalnızca bir internet gezgini ya da özel olarak Bigpoint GmbH firması tarafından kullanıma sunulmuş veya açıkça izin verilmiş bir araçla izin verilir ("Yetkisiz Script kullanım yasağı"). Bu özellikle şu anlama gelir: Sunucuya aşırı yük binmesine neden olan programların kullanılması yasaktır. Oyunları veya tek tek oyun fonksiyonlarını sistemli veya otomatik olarak kontrol etmeye (Bots, Makrolar), oyunların, oyun elemanlarının ya da Bigpoint platformu üzerinde ayarlanmış olan içeriklerin reprodüksiyonu veya değerlendirmesine yarayan yazılımların kullanılması yasaktır.

İhlal etmiş bulunduğunuzdan oyun hesabınızi silme yetkimiz var:

Kullanıcı ile Bigpoint GmbH firması arasındaki sözleşmeler, Bigpoint GmbH firmasının somut hizmetinde aksi şekilde belirtilmemişse, süresiz olarak akdedilir.

Oyun ve/veya hizmet kullanım sözleşmesi için sınırlı bir süre kararlaştırılmışsa eğer, her iki sözleşme tarafı için dilendiği an kullanılabilecek ve hemen geçerli olabilecek bir olağan fesih hakkı vardır.

Size tavsiyemiz bundan sonra Bot yada buna benzer programlar kullamayın.

iyi oyunlar

5. Zafux

Zafux User

bende aynı şekilde bot kullanmadığım halde ban yedim acaba daha kaç kişi var hatalı banladıkları?

6. HaYaLeT003

HaYaLeT003 User

daha ne iyi oyunları aga o kadar emek verdik o kadar para gitti o kadar hayaller yıkıldı Bundan sonra oynamıcazki bot kullanalım lanet olsun parada haram olsun.

7. Merhaba ;

Konu ile ilgili aciklamayi S-mod'umuz yapmıştır.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.