SA Ben RECAİ namıdiğer RECO

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve sümüklüböcük tarafından 27 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamünaleyküm dostlar. Baktım benim konu yok sıfır ben de açayım dedim.

Ben salyangozunuz Recai. Reco da diyebilirsiniz. Küçük bir salyangoz değilim çift sayılardan iki küsürlü olanların ortasındayım. Salyangozlara yaş sorulmaz sonuçta. Oyuna 2008 sonu başladım. Tr1, Tr2, ABD Batı ve Doğu'da oynadıktan sonra Tr5'e geçtim. Orada da çakılıp kaldım.

Hobilerim arasında dizi izlemek, kitap okumak gibi klasik şeyler dışında kamp yapmak, garip koleksiyonlar yapmak, boş boş etrafa bakınmak ve miskinlik var. Normal salyangozlar gibi sadece otçul değilim etçilim de. Falan filan işte!

Bu da benim konum olsun.

Prophecy, anakin5555 ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Konu hayırlı olsun. :) Foruma tekrardan hoşgeldiniz. :D

3. Hoşbuldum kıyamet smodum :D Ne ikram edeyim size?

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Rica ederim :) aslında bir şeye gerek yok. :D

5. Oooo mantı var çok şey kaçırıyorsunuz :D

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sağlık olsun :) Belki başka zaman. :D

Afiyet olsun. :)

7. Teşekkürler :D

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Rica ederim. :)

9. Vay vay vay reco seni buralarda görmek ne güzel

10. Ben her yerdeyim. :cool: Hoşgeldin yeniden, ne içersin. Alışkanlık oldu çay kayfe dağıtıp duruyorum :D

11. Hoşbulduk. O zaman ben bi kayfe alıyım :p

12. [​IMG]

Buyur karşim. Bak gülümsüyor :D

anakin5555 bunu beğendi.
  13. Allah ağlatmasın kahveyi bakalım ben onu hüplettikten sonra da gülebilecek mi :D

14. Hahahah amin.. Midende güler mi bilemem :D

anakin5555 bunu beğendi.
  15. anakin5555

anakin5555 User

foruma hoşgeldin demek olmaz dimi konu hayırlı olsun :)

JUPlTER bunu beğendi.
  16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Forum sayfanıza hoş gelmişsiniz .Gerçi sizi tanıdık artık :) Bazı noktalarımız uymakla birlikte ben otçulum :)Keyifli paylaşımlarda bulunmak dileği ile ..

anakin5555 ve Rehber bunu beğendi.
  17. Rehber

Rehber Guest

Foruma hoşgeldiniz,konunuz hayırlı olsun.

anakin5555 ve JUPlTER bunu beğendi.
  18. Aslına bakarsanız ben de çoğunlukla otçulum hatta brokolisevengillerdenim :D
    Teşekkürler. Rehberlik mi yapıyorsunuz yoksa hobi olarak telefon rehberliği mi yapıyorsunuz :D Ben mesela balık restoranında balık olarak çalışıyorum boş zamanlarımda
    Eh yani :D O safhaları çoktaaaaaan geçtik forumla ciddi düşünüyorum artık :D

anakin5555 ve JUPlTER bunu beğendi.
  19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Ben yeşilin her türlüsünü sağlıklı bulanlardanım :) brokoli deyince bir ortak noktamız daha çıktı güzel :)Şunu da sormadan geçmeyim, neden salyangoz ?

20. anakin5555

anakin5555 User

bi kahve yokmu :)