Saatler Uyuşmuyor :/

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖLDÜN.ÇIQ.xD[тя] tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba hayırlı sabahlar.
    Support ile doğrudan iletişime en iyi siz geçebilirsiniz o yüzden şunu demek istiyorum. Global amerika 4'te oynuyorum. Türkiye'de saat şuan 05:26 ama oyunun kendi saati 19:26
    Bu server'da tüm etkinlikler 19:00'da başlıyor ve biz türkiyeden oyuna girenler bu saate kalamıyoruz, yabancı oyuncular ise bir gün birisine sordum bizde gece 2 iken onlarda sabah mıydı akşam mıydı tam hatırlamıyorum ama saat 9'du. Sizler bu konuyu bildirip etkinlik saatlerini değiştirmelerini rica eder misiniz. Kolay gelsin, şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2014
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Serverin ismindende anlaşıldığı gibi Global amerika serveri.Türkler için açılmış ayrı serverler var.Oyun orada yaşayanların saatine göre sistemi ayarladığından size dek gelmiyor.Burada bir hata yok.

3. Bencede en kötü avrupa serverlarinda oynamalisin benim gibi:DD 1 saat zaman farki var örnegin almanya ile amerika sanirim 8 ila 10 saat_D
    Saygilar

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Büyük punto ile yazmak forumda yasaktır lütfen tekrarlamayınız. Konunuza gelince Türkiyede giriş rahatlayabilsin diye global avrupadaki oyuncularımızın saatinin değiştirilmesi gibi bir durum olamaz. O zaman onlar etkinlik saatleri bozulur. Türkiyede oturuyorsanız Türkiye ile aynı saat diliminde bulunan serverlerde oynayınız.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.