sahibsiz birakilan 18 bile doldurmamiş 2-3 çoçuğa teslim edilen servir tr

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve MEЯMİ tarafından 1 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MEЯMİ

MEЯMİ User

kaptan adminim bu adam kimse 1 senedir böyle kufurlu nick alip capital yada find denen yaratiği alamadiklarin yada o kordinata gittimizde dahi böyle bu şekilde kufur hakaret tehtit içerikli nick yada pet isimi alarak videoda ki gemi (tr2_ρrıncξφfρξrsıΔ) (ID:90967181) li gemi örneği olduğu gibi petin ismine dikkat edin.psung denemeleri yabiyor. (ZX-»SpectroN) nickli (ID:)101043518 bu gemi bakarsaniz ayni pc den hesap girişi yabtiği belli ilk yan car sikarken kendisi hariketsiz beklemekte ve ayriyetten diğer geri kalan x8 şirket haritalarinda ise farkli çarlar açarak diğer şirket te atan find yaratiğini bekleği 3-4 den fazla çara girdiği belli(bunada video hazirlicam isbatini kanitlicam) ZX-»SpectroN da program açildiği belli.tr2_ρrıncξφfρξrsıΔ çari ayni kişi kullandiği belli ediyor kendi.hesap paylaşimi sözde yasak.tr servirlarini chati saldiniz her gece ortalama en aşaya sabah da oluyor illa kufur ediliyor.sahipsiz biraktiniz tr servirlarini.bu küfürlü pet videosu 3. oldu halen daha adama bişi yabilmiyor.2 gün önce bu adam diğer çari olan PsychoPath 172662561 la ayni yan psung çarla (tr2_ρrıncξφfρξrsıΔ) (ID:90967181) girib ayni kufurlu pet ismini kullandi.ana çarlari full 7/24 saat botta kasilirken yan çar olan bu çarlar tutucu ile de desteklendiriyor.1 seneye yakin bu sözlü botlu taciz oyun içinde sürmekte.benimde duydum adiniz alper oldunu.bu şekilde bu kadar rahat haraket etmelerinin sebebi sizinde onlardan olduğu söylentisi üzerinedir.size karşi saygisizliğim yada kötü söz söylemem imkansiz´; olduysada özür dilerim. VİDEO:

2. MEЯMİ

MEЯMİ User

bunlarda o diğer videolar supporta atilan ama işlem görmeyen kanitlar support resimi fotoşop olduğu ne malum deyip video çek diye kanit yolla diyordu.ahanda çektim video çoçuklar çok profesyonel çok rahatlar babalarinin çiftliği oldu tr3 sanki birileri bunlara tarama olacak banlama olacak gemilerinizi sokmayan oyna atmayin bota gibi bilgi sizdiriliyomuş gibi.gunahi boyunlarina her kimse o edilen kufurlerde kendi aralarinda bay etsinler.

3. Sevgili forum moderatörleri ve adminleri merhabalar;
    Bu arkadaşın kaptan admine karşı ettiği küfür tüm tr2-3 global tarafından görülmüştür. Arkadaşın sizden açıkça özür dilemesi gerekmektedir. Hem sövüp hemde böyle saygısızlığım olmamıştır demeside ayrı bi yüzsüzlük maalesef :'( .

globalde ettiği küfür kaptan admini de kastettiği aşağıya ss ve tarih bilgilerini bırakıyorum, şunu da belirtmek isterim arkadaş kendini çok zeki sanıyor, çıkışa 2sn kala mesajı öyle yolluyor birde :D (Aklınca reportlanmamak için) https://hizliresim.com/aubrsni

Globaldeki yan çar ise savaştıkları adamın nickini kopyalayarak oluşturdukları küfür çarıdır. Attığım ss in doğruluğu için 29/02/2024 19:08 ve 19:09 saatlerinde tr2-3 global de yazılanlara bakarsanız attığımın resmin ve reportun doğruluğu görülmüş olur. Bu insanlar birde gece oyuna girip kopyaladıkları kişilerin nickleriyle millete sövmekteler. Çok komik insanlar :D Burda da mağdur edebiyatı yapsınlar.

küfür eden yan çar bilgileri ise şu şekildedir;
    id:172845172
    Nick:乂 PΣRECIUM
    kullanıcı profili: https://tr2.darkorbit.com/index.es?profile=BhEvM&profileCheck=OuzTu&lang=tr

Taklitler aslını yüceltir bunuda eklemek istedim. :D

Şimdi lütfen kaptan adminden ve forumdaki arkadaşlardan özür diler misin, hem vaktimizi çaldın hemde yanlış bilgilendirme yapıyorsun.!
    Forumda iki gündür hem kaptan adminin sayfasına yazıyorsun hemde ayrı konu açıp milletin vaktini çalıyorsun.

4. MEЯMİ

MEЯMİ User

video çektirmeye devam et 乂 PЄЯЄCIUM 35862413 anil iyide sırıttın.videolar gemilerinin pet nickleri o sırıttın gibi sırıtmaktadir.ben kimseye kufur etmedim kaptan adminide daha düne kadar ismini cismini bilmemekteydim.yine sizin yada senin kurgulağin utopya.resimle olsaydi ki resmi support kabul etmiyor.o impu denen carinla ettin kufurleri merak etme bende kopyaladim.tc sine kadar bildiniz kişiyi ailesi hanimi daha kondakta olan çoçuğa ettiniz kufru bende kopyalidim. ettiniz bütün küfürler dala veralar gün geleçek size yaşayarak geri dönecektir.

Son düzenlenen: 1 Mart 2024
  5. Sizinle tanışmıyoruz, tanışmakta istemem dediğin konuyla alakalı olarak tc sini bildiğiniz kişi demişsin öyle yazma etme muhabbetine de globalde tanık olmadım ayrıca işim olmaz, nickini çaldığınız oyuncuymuş gibi yazarak chatte millete küfür ederken nasıl zevk alıyorsan şimdi gelip burda saf numarası yapamazsın. Bu kadar takıntılı ve sorunlu bir şekilde oyun oynaman çevrendeki insanlara ve oyundaki insanlara zarar veriyor. Oyunu oyun çerçevesinde oynayamayacaksan oynamanın anlamı yok. Bırakmanı tavsiye ederim.

Gerekli bilgileri kanıtlarıyla paylaştım gereken inceleme elbet yapılacaktır, senin düşük sohbet seviyene inmeyeceğim ucuz numaralara karnımız tok.

Konuyu ve incelenmesi gereken kişiyi başta forum moderatörlerine ve adminlerine havale ediyorum. Oyun içi yapılacak incelemenin foruma değil supporta yapılması gerektiğini de ayrıca hatırlatıyorum.
    İyi forumlar.
    @kaptan34

6. MEЯMİ

MEЯMİ User

İmpu nickli 43387971 İD li bu çarda 乂 PЄЯЄCIUM 35862413 anil la ait olup.zorlandilari zaman kasilma botuna atip 72 42 kordinatinda bir ileri bir geri gidip günleride unutmadik.

Nitekimdir 乂 PЄЯЄCIUM 35862413 anilin doldurub attin yazida resime başvurub yollamiştir.resim kabul edilmiyor çok denedim bu İmpu çari dosttaslarda ve darkorbıt arama kisminda çıkmadiği için bu çarla güvenli bir şekilde girib etmedikleri kufurler kalmiyordu.
    /report arti supporta defalarca yükleleyip attim resimlerde bu resmi kayde değer görmediyler.en sonunda saolsun diskort darkorbıt sayfasindan bir mederator ilgilenip bu İmpu nickli 乂 PЄЯЄCIUM 35862413 anilin kufur çarini hayalet çardan çıkarılar.

Resim yoluyla buraya ekiketleme yaban
    anil bey bu çarin kim olduğunu bilmediğim nerden bulduysalar.ki büyük bir şuçu var tck da.suçu işlemişlerdir.

resim aşağidadir.

Resim URL Adresi

https://img.imgyukle.com/2024/03/02/y2PqMe.webp

乂 PЄЯЄCIUM 35862413 anil yine bunu tanimiyordur bilmiyodur.pc sinin içi 20-30 çari vardir tabi bilmemesi normaldir.TANİMİYORUM :D :D der geçer...........

Son düzenlenen: 2 Mart 2024
  7. MEЯMİ

MEЯMİ User

乂 PЄЯЄCIUM 35862413 anil daha senle uraşamam bu gece.
    hani yaziyonya herşeyi ispat ettim.gece yarisi milletin nickini taklit edip ayni pc den hesaplara girerek kufur ediyom diyonya.bence oyunu bırak mıllete zarar diyonya.bence sen birak oynu 7/24 saat çarlarin oyunda birisi açilirken diğirini kapama.bağlama yapma bug yabma o bot kapanirsa çarlarina çarlariniza yeşiremessiniz kasamassiniz çatalliz terler.orcavcısı gibi gemi kasin kasin hesap baylaşimi yab.oyunda geceleri çar açip kufur eden sizlersiniz milletin çarini kopyalamayan sizlersiniz elimde daha çok var bu şekilde kufuru böyle rahatça edip edip ar ahlaklak birakmayan ssizlersiniz.2-3 çoçuk kafa kafaya verip klavye perelik yabarsiniz ançak.
    burda yan çar açip yöeneten ΔŁρнéяaтż 77971946 çar sahibidir.o herkesin girdiği PsychoPath 172662561 çarida o gece ΔŁρнéяaтż açmiştir.yazilardan belli 乂 PЄЯЄCIUM o gece botta rutbe kasmaktadir.:D:D

Resim URL Adres https://img.imgyukle.com/2024/03/02/y2PFwx.webp

arşiv çok dahalari da var ama hepsi size geri dönecektir..

Son düzenlenen: 2 Mart 2024
  8. Nickimin konuda geçtiğini yeni gördüm. Rahatsız olduğum için cevap verme gereği gördüm. Öncelikle konu başlığında yazan 18 yaş olayı ile MEЯMİ kullanıcısının yazı yazma ve konuşma tarzının zıtlığını görüp güldüm :) Kısa yazıcam. Savaşta yardım ettiğim insanlara savaşta üstün geldiğimiz için 3. parti program kullanmak, birden çok hesabı aynı anda oynamak, gibi birçok iftiranın olduğunu görüyorum. Üstüne yetmezmiş gibi oyun içi nickimin taklidini yapıp oyun içi kullanıcılara ve oyun görevlileri dahil herkeze ağır hakaret ve argo kullanıldığını görüyorum. Gerekli incelemeler yapılıp bizim ağızımızdan ettiğiniz hakaretler zaten anlaşılacaktır.

9. oben

oben User

forumu çevirdiniz kişisel kirli çamaşırlarınızı sergileme panayırına hertaraf link ne olduğu belli değil resim bile yüklemeyi bilmiyorsunuz birbirinizi karalama derdindesiniz.adam seni kesiyorsa gitme kesmesin.

SOLOTÜRK!80 bunu beğendi.
  10. Çok güzel bir yazı olmuş benim en büyük düşmanlarım her zaman türkler ve türk klanlar olmuştur not:Global serverde oynuyorum :)

Mermi sana gelecek olursakda hem kesiliyorsun hem de konu açıyorsun, gitme kesmesin forumu kişisel amaçlarınız için kullanamazsınız anladığım kadariyla bir find-capital hirsina bürünmüşsün ve find ve capitali ele geçiremediğin için baya öfkelenmişsin arkadaşa oyunda kim güçlüyse onun borusu öter, her kesilen ve istediğini elde edemeyen kişi gelip buralara konu açarsa vay halimize zamanında bende find kapital kovalarken adamlar neler yapıyordu, 5 hesap geliyordu klanlardan yardım çağırıyordu, kendi şirketimden gemiyle saldırıyorlardı, spearhede geçip yeteneklerimi etkinsizleştiriyorlardı bunlara rağmen bir gün gelipte foruma konu açmadım, ve tüm bunlara rağmen find ve capitali tek başıma her zaman ben aldım..

Belkide büyük ihtimalle onlarda senin gibi böyle konu açmışlardır foruma, benim oyun nickimi kendi petlerine küfürlü şekilde koyanlara bende onların nickiyle petime koydum hemde küfürsüz bir şekilde ve hayatımda ilk defa bir hesap banı almıştım hemde 2 gün, supporta sorduğumda pet nickinden dolayı bann aldınız demişti..

Oyunda bir türkleri sevemedim, birde ispanyol oyuncuları özellikle ispanyol oyuncuların inanılmaz fazla derecede tanıdıkları var,(admin) dün bana chatten küfür eden oyuncuya aynı şekilde cevap verdim diye 7 gün chat bannı yedim..Hemde saniyesinde

Ve evet bu oyuncu ispanyol du..Yani ispanyolca konuşan bir oyuncu, colombialida olabilir, meksikalı da olabilir, brazilyalı da olabilir, hakiki ispanyol da olabilir, sonuçta güney amerikanın yarısı ispanyolca yani portekizce konuşuyor

Oyunun başına musallat olan Ülkeler

1-Portekizce konuşanlar
    2-Türkler
    3-Ruslar (GERÇİ RUSLAR PEK OYNAMIYOR DARKORBİTİ ARTIK BIRAKTILAR)

Diğer oyunlarda da en çok hileye, hacke bulaşan ülkeler genelde biz türkler ve ruslardan çıkar

Adam üst üste patlayınca öldüremeyip kuyruk acısıyla gelip tutucuya girip öldürmeye kalkması ise tam komedi, nasıl olsa alt tarafi şerefim silinir sonra yine millete terör estiririm düşüncesinde çünkü adamın oyun oynama amacı yok amaci millete terör estirmek, bu oyunculara inat hiçbir savaş da bulunmuyorum...Sadece harita üzerinde gördüğüm kişileri öldürüp geçiyorum hepsi bu kadar

11. hoppa15

hoppa15 User

forumla bu konunun alakasi ne. suc varsa sikayetci ol, oyun ici bisi varsa supporta yaz

12. ●●●

●●● User

ben ne dıyeceğimi diyip demeyeceğimi . Dostum 3. mesajıda okusaydm oyunu brakırdım ınan halen hiçbirsey anlamadım :D

13. Bu kadar düşünmeyin dostum tartıştığınız şeye bak oyunu yöneten kişiler bile sizin kadar umursamiyor oyunu ayrıca hayla tr sunucularinda bu oyunu oynuyorsaniz sorun sizindir xd

14. uçkw

uçkw User

Sonuç da bu bir oyun değil mi? 7 den 70 e herkes oynabilir

15. Senin dediğin hangi serverda oluyor ? Herhangi bir serverda iseniz ve o serverin dili neyse onu konuşmak zorunludur. Aksi takdirde chat ban atılır.

16. oben

oben User

globalde oyuncular karmadır fakat chat herkesin farklıdır global serverde türkler kendi diğer ülkelerde kendi chatlerinde yazışır hem dille ilgili bir sıkıntı geçmemiş o yazıda haritalardaki hakimiyetten söz edilmiş.

17. BU ŞAHISLAR HARİTAYA BAĞLAMA YAPARAK ÇIKIYOR LÜTFEN İZLEYİN VE BANLAYIN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPIN KLAN ADLARI NOVA GECE VNM FTSA

18. Hergele

Hergele User

Tr2-3 te çoğu oyuncunun nickini taklit edip küfür eden insanlarsınız. Forum nicknameinden tanıdım, üstelik adminlere küfür ediyorsunuz yukarıdaki biri paylaşmış linkte. Chatte ve haritada sizlerin savaşına denk geliyorum. Tr2-3 te master yusuf nickli bir oyuncuyu ve yanındaki bazı arkadaşlarını portallara kovalanırken ve hangarlara hapsedilirken görüyorum. Videosunu çektiğiniz insanlara siz puşhing deniyorsunuz kendinizi ifşa etmişsiniz. Patlayıp Patlayıp tekrar gidiyorsunuz aynı kordinata sizin amacınız puşhing yapmak. Size karşı önlem alınınca insanlara iftira atıyorsunuz. iyiki video çekmişsiniz kendinizi ifşalamışsınız. Bence size ceza verilmeli. Oyunculara gücünüz yetmiyorsa arkadaşlarınızında sizle birlikte gücü yetmiyorsa iftira ve yalanla puşhingle uğraşmak yerine başka bir haritaya gidiniz. Chatten atışmalarınızı ve haritalarda beklemelerinizi görüyoruz. Sizin haksız olduğunuz ortada. Üstelik kendinizi videoda ifşalamışsınız. Mindfire'a hasar verip invoke dönseniz bile 2 saatte 50 bin uriden daha fazlasını kasabilirsiniz. Günde kimbilir kaç saat bekliyorsunuz. Gerçekten sizleri görünce halimize şükrediyoruz. Sizden bir ricam var yazılarınızı okunur şekilde yazmanız. Klavyeye rastgele tuşlara bassam sizin cümlelerinizden daha anlamlı bir yazı çıkar. dalga geçmek için değil gerçekten forumun huzurunu yalanlarınızla kaçırıyorsunuz.

Dontforgetme bunu beğendi.