Öneri Sahip olmadığımız uçuş düzenleri görünmesin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ustaanakinskywalker1 tarafından 2 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski ve kullanışlı haline dönsün mü?

1. Evet

77,8%
  2. Hayır

22,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ben mert,
    Kabul edelim uçuş düzeni değiştirmek çok önemli birşey ve benim gibi öğrenciyseniz ve premiumunuz yoksa hepsini tuşlara atayamazsınız. O yüzden savaş esnasında uçuş düzenlerine tıklayıp değiştirmemiz gerekiyor. Son gelen değişiklikle sahip olmadığımız uçuş düzenleri de o listeye eklenmiş ve büyük bi karmaşa haline gelmiş. Sağa kaydırmak için çabalarken ölüyorum savaş esnasında. Kesinlikle hemen eski haline gelmeli diye düşünüyorum ve herkesin bana katılacağını da düşünüyorum. Ayrıca soruyorum size, gemimizde olmayan yetenekler, teknolojiler ve lazer cephane türleri görünüyor mu? Hayır. Bunu neden böyle yaptınız? İlla premium alalım diye mi?

2. _xLivex_

_xLivex_ User

Ayarlardan kapatabiliyorsun. Arayüz kısmında "Sahibi olmadığın malzemeleri göster" tikli ise tiki kaldır.

3. Ciddi misin şu an çok sevindim.. Çok teşekkür ederim.
    Ayrıca bunu bilmeden gelip konu açtığım için siz forum yetkililerinden de özür dilerim :) ama kalsın bence benim gibi başka gelip gören de olabilir.

Sorun çözülmüştür konu kilitlenebilir. Tşk ederim.

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorununuz çözüldüğü için ve isteğiniz üzerine konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.