Sahte linklerle bonus kazandığıma dair yalan mesaj gönderilmiş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lordbastion tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bugun Oyun Anasayfama Bir Mesaj Gelmişti Gırdım Baktım Iste Odul Kazandınız Falan Dıyor.

Yan Tarafta Nıckler Var Dıkkat Etmıssenız. ******** Nicki Bana Ait Diğerlerıde Sıralamada Benım Ustumde Yer Alan Kısıler. Akılları Sıra Bana Odul Kazandınız Dıye Mesaj Atıp Verdıklerı Lınke Gırıs Yapmamı Sağlayıp Gemımı Calmak. Bu Arkadaşları Tanıyanlar Tanır Zaten Nicklerınden Hangı Klanda Olduklarınıda Bılıyorlardır.
    TR4-TR6 Serverında
    Bunu Paylasıyorum Kı Kımse Boyle Seylere Inanıp Gemısını Caldırmasın. Daha Once Bır Kac Defa Daha Basıma Geldı. Bunları Support Ekıbınede Bıldırıcem Zaten Umarım Gereken Yapılırda Hesaplarını Kapattırırım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2019
    ..blade..53 ve Regulus bunu beğendi.
  2. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konu başlığınız ve mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlendi, böyle konularda linkin gözüktüğü resimlerin paylaşılması yasaktır.
    Bahsetmiş olduğunuz durum hakkında resmi bir duyuru yapıldı. Hesap Hırsızlığına Dikkat! detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca buna benzer mesajlar aldığınız takdirde gönderenin pilot profiliyle(Pilot Profili Linki Nasıl Alınır) ve ekran resmiyle beraber Support ekibimize bildirisini yapınız.

Kesinlikle ve kesinlikle linke tıklamayın, inanıp da hesap bilgilerini girmeyiniz, böyle bir durumdan geri dönüşü olmaz.

İyi forumlar.

Minerva, -=ODIN=- ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. Support'a bildirin.