salvation kimmiş ??

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve SalvaTion`-kN- tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba arkadaşlar adım Kaan 17 yaşındayım ve Samsunda yaşıyorum.Darkorbiti yanlış hatırlamıyorsam 2007 ya da 2008 yılında cok garip bir şekilde buldum(cidden garip ya anlatmıyim :D)ve kayıt olduktan sonra güzel güzel oynamaya başladım.tabiki tek başıma oynadıgımdan dolayı bu oyuna baya ara verdigim oluyordu.oyuna başladıktan aylar sonra bildiginiz gece yatmadan önce hayaller kuruyordum Allahım golim olsun birde lf3üm başka bişi istemem diye hep :D(tabi yenilikler sayesinde bunun pek önemi kalmadı ama :D)
    Sevdigim şeylere deyinecek olursak:
    Aşırı Samsunspor hastasıyımdır(ilerde holigan bile olabilirim:D)
    Tenis,Masa tenisi,futbol oynamayı çok severim.
    Aklıma başka bişi de gelmiyor :D

Oyuna deyinecek olursak TR 5 EİC deyim isterseniz beraber takılabiliriz :)

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba; Foruma hoş geldiniz umarım hoş vakit geçirirsiniz :)

3. teşekkür ederim moderatörüm :)

4. FENOMEN

FENOMEN User

İmza boyutu forum kuralları doğrultusunda 500 X 200 pikseli aşmamalıdır. Lütfen imzanızın boyutunu yeniden düzenleyiniz.

5. tamamdır moderatorüm

6. Merhaba ,

Yeni foruma hoşgeldiniz ve iyi vakit geçirmeniz dileklerimle :)

İyi forumlar.

7. teşekkürler:)önceden fazla online degildim forumda ama şimdi olmaya çalışacagım.Bu arada yeni forum iyi olmuş bundan dolayı ayrı bir teşekkür ederim :)

8. Rica ederim. :) Umarım. :D

Teşekkürler. Değişim bir çok kişinin hoşuna gitti. :)

SalvaTion`-kN- bunu beğendi.