Şampiyona'nın Ardından

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhabalar,
    Buradan bizimle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz :)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. Bi an heyecanlandım... [​IMG]

ZORRO_61 bunu beğendi.
  3. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

niyeki :)

4. Bence böylesi bir turnuvanın daha sık yapılması daha iyi olur belki mesela 1. takıma vip veya bi miktar uri ödülü ile 1 ayda 1 defa olucak şekilde bir turnuva düzenlenmesi çok güzel olur ve böylece turnuvaya katılmak için klanlar iç savaş değilde bu turnuva ve ödülü için uğraşacaklardır iç savaşa çözüm niteliği olarak kullanılabilir bu fikri değerlendirilmesi veya değiştirilip uygulanmaya konması çok güzel olur

5. TheMaster

TheMaster User

Ödülleri hala alamadık artemis admin. 10 gün oldu lütfen artık ilgilenin şu konuyla.

6. ygafff

ygafff User

fena bi yarışma oldu.kazananları buradanda tebrik edeyim :)

7. kaansakal

kaansakal User

Ankaradaki etkinliğe katıldım gerçekten güzeldi sohbet muhabbet falan :) ama 12.00 da başlayacak denen karşılaşmaların ilki 15.00 da başladı biraz daha dakik olmaya dikkat edelim lütfen :)

8. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kazanan kim nerde duyuruldu ben gormedim

9. hep guçlu olan lar kazanıyo bizlerede bişeyler yapınki bizde oynayalım

10. FurkanU

FurkanU User

Turnuva güzeldi. Ama TheMaster ve kaansakal arkadaşlarımızın dediği gibi ödülünü alamayan takımlar var ve turnuva dakik başlamadı adminim. Bu konular dışında turnuva gayet iyiydi özellikle sandviçler harikaydı :)

11. ödülleri alsaydık iyidi sunucu ödüllerini

12. TR1 için ilk turda BYTE ile İMZA karşılaşacaktı. BYTE klanı bilgisiz şekilde haritaya atlayınca REAL ile karşılaştı. Niye bYTE bu konuda bilgilendirilmedi? İlk tur savaşları yapıldıktan 1 gün sonra eşleşme sayfasında düzeltme yapıldı. Yani BYTE savaşı bitirdikten sonra. Bu haksızlığa karşı bizimle kimse irtibata geçip özür bile dilemedi. Böyle yaparak insanların emeğine saygısızlık yapacaksanız hiçbir zaman böyle turnuvalar düzenlemeyin.. Tüm katılmayı düşünen arkadaşlara söyleyeyim. İş dışarıdan hiç de öyle güzel görünmüyor...

Bu konuda yalan söylemiyoruz. Maçı yaptıktan sonra TS'de bulunduğumuz odaya gelen Yöneticilerin hepsi şahittir ve bize hak vermişlerdir...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2015
  13. ;):)o_O

14. FIRTINA.61

FIRTINA.61 User

Öncelikle yarışmanın başından sonuna kadar ordaydım yarışmada kullanılan ekipmanlar son derece başarılıydı oyuncularla yarışmayı organize eden kardeşlerimiz müsabakaya dail olan kardeşlerimize oyun icinde hazırlanma safasında en ufak sıkıntıyla karşılaşmamaları icin elinden gelen gayreti bizat gördüm yardımlarını bana göre müsabakadaki eksik savaş esnasındaki rakipler aynı şirket olması kısaca rakipleri kırmızı değildi güzel bir kaynaşma ile devam etti .siz değerli admin kardeşlerimin ve başkanıma bizlere bunu yaşattığı icin teşekkür ederim

15. slm admin bey bu ucuş düzeni nezamn cıkacak sabırsızlıkla bekliyorum birde yeni şirket diyorlar aslı varmı bu konuda

16. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Yeni şirket olasılığı yoktur. Droit uçuş düzeni olarak hangi uçuş düzenini soruyorsunuz?

İyi Forumlar

•*Sehzade*• bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kim sampiyon oldu neden duyurulmuyor niye kimse yazmiyor?

18. *BAYTAR*

*BAYTAR* User

adminim iyi turnuvaydı güzel turnuvaydı eğlenceli geçti fakat ödüllerin verilmesi çok uzadı.onu da geçtim ayrıca ben daha yol paramı bile alamadım..

19. adminim ne para ödülü nede server ödülünü alabildik kaç gün oldu ne bilgi veriliyor bekleyinden başka birşey söylemiyosunuz ?

20. havada bulut ödülleri unut :D darkorbit oynuyoruz çiftlik oyunu değil kaç yıldır daha anlayamadınız mı çay kaşığıyla bile ödül vermez bu darkorbit oyunculara.o sandviçleri yanınıza kar sayın artık :D :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.