sandıklar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Stealth_Assassin tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. korsan hazine sandığı anahtarı veriyor görevde (yeşil). Onunla x-3 ve x-4 haritalarında açtığım sandıklarla daha ileri haritalarda açacağım sandıklar eşit ihtimalde mi ödüller verir? Yoksa ileri seviyedeki haritada daha mı iyi ödüller verir?

2. Galiba eşit faqat şu bilinen bir gerçek ki kutu zeus günnde açılır.

3. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Normal günlerde ihtimal bütün haritalarda aynıdır...Fakat özel günler var mesela zeus günü lf4 günü gibi o günlerde ihtimaller artar...

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet esittir ve acilan kutulardaki hediyeler her haritada ayni olculerde hediyeler verir bekleyin bu gece yada yarin gece zeus gunu tahminlerime gore ve arkadasimizin dedigi gibi zeus gununde acin.

5. Zeus parçası altın sandıklardan mı çıkıyor özel günlerde?

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet zeus parçası sarı sandıklardan çıkıyor.

7. E bana zeus değil LF-4 lazım onudamı zeus gününde açıyım

8. Nefes

Nefes User

Merhaba
    Bana göre en avantajlı lf4 çıkma ihtimali zeus günü diyebilirim ama bu sefer benim şansım pek iyi değildi geçen zeusta 3 lf4 bulurken bu zeus gününde 1 tane ile yetinmek zorunda kaldım ama diğer kutulara göre zeus günü daha çok lf4 bulma şansınız vardır.

9. Modum kaç kutu açtınız(kaç uri harcadınızzz)

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu sefer harcadığım uri sadece 70-80 bin civarıydı (8 zeus)( bir lf4 ) 3adet 10 saatlik güçlendirici 1 tane 50 lik kamuflaj ve diğerlerinden bulabildim ama kötüde sayılmaz diyebilirim.

11. Nefes Moderatör // LF4 Günü Yakınmıdır Acaba Birde 250 Anahtar Var Hangi Haritada Açmamı Önerirsiniz Teşekkürler :)

12. Nefes

Nefes User

Merhaba

LF4,APİS VE ZEUS günleri genelde Ganimet Anahtarları & Günlük Dosyalar gününden sonraki gün çıkıyor takip ederek o günü denk getirebilirsiniz ve geNelde pwp haritalarında arama yapabilirsiniz ve her şirkete ait x2 haritalarında da arayabilirsiniz ben genelde aradığımda pwp ve eski haritalarda aramaktayım ve genel anlamda bakıldığında eski haritalarda kutuda bulmak kolayıma geliyor sizde bu şekilde bir arama metodu uygulayabilirsiniz.

Son düzenlenen: 26 Mart 2014
  13. hmm dün anahtar günlük dosyası günüydü bitti yani bu gece 01:00 de gelme ihtimali varmıdır ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.