SARI KORSAN KUTUSU SACMALIGI !!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-KoDuMMuFLY-_ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bırkac gun once zeus diroiti icin sarı kutular cıktı 150 ganımet kutusu topladım 2 tane zeus parcası geldı ne 50 adet kamuflaj ne tasarım ne lf4 ne Apıs hıcbırsey yok !!!!

Varsa yoksa xnomit,guclendırıcı,atlayıs vs vs bu kutuları bıraz doldurun bence !!

Sonucta o kutuları almak maddı manevi cabalıyoruz ;)

2. Ben 100 kutuda hiçbirley çıkartamadım. Şans işi ama oranların da artırılması gerekli tabi ki de. Ayrıca bu kadar ainirlenmeme gerek yok 500 kutu açıp da istediğini elde edemeyenler var birde onları düşün. Herkes aynı şartlar altında oynuyor.

3. o 500 kutu toplayıp hıcbırsey bulamayanların sorunu korsan kutusuna ıhtıyacım yoktu sagolsun yenı gorevler geldı zeus'um patladı.. İrislerim saglamken takk oyun gıttı cok cokk degerlı supportta yazıyorum ınceleyın bakın bakalım hangı saat dakıka ve sanıye'de patlamıs dıyorum hıc oralı olmayıp bana dıroıt tamır cpu'sunu gosterıyorlar baska sorunlarda oyun hatası degıl derler ama benım yasadıgım oyun hatasıydı verılmedı kardes yaram var yanı ;)

Bot kullanmadıgım halde 1 sene once 1 tane karnaval kutusu aldım dıye ban yedım %50 serf ve dıger dgerlerımı aldılar onuda unutmus degılım ıslerıne gelenle ılgılenıyorlar ben bunu soyler bunu bılırım ..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2014
  4. O zaman supporta bir daha yaz. İşleri ne ilgilensinler ;)

5. Herşeye eyvallah ama şu kutuların içinden de xenomit çıkıyor ya bitiyorum o zaman :D

6. Merhaba ,

İnanmayabilirsiniz fakat gerçekten şans faktörü etkili oluyor. Mesela 5 kutuda güzel şeyler çıkartanlar olabilirken 50 kutuda çıkaramayanlar olabiliyor. 50 kutuda çıkaranlar varken 500 kutuda çok iyi şeyler çıkaramayanlarda olabiliyor.

Patlayan droit için konuyu support'la çözmeniz gerekiyor fakat kesin olarak çözülür diyemem.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.