SATİYORMUŞ SAHİPSİZ SERVİRİN SAHİPLERİ

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve RAMBOLATİON tarafından 26 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu adamlari defalarca yazdim yazdilarda 3-4 kişi var böyle kimse bunlara dokunmuyo yada dokunamiyormu.kaç kez şikayet yemişlerdir belki ama nafile.bakin adamdaki rahatliğa profesyönelliğe.babasini serviri gibi kullaniyolar geziyolar istedikleri gibi at koşturuyolar.bunlari banlamiyorsunuz bunlari şikayet edenleri banliyosunuz.kanitiyla atiyorum resmimleri kanit adreside dosttatslar girib bakin.eğer rahatinizdan ödün verecekseniz...

TR3 de pilot profiliyle beraber:

[TRC★] -SATILIK- (ID: 161883697)

https://hizliresim.com/8c8n0b5
    https://hizliresim.com/j9mkijb

2. 2 bandan sonra nasıl açıyorlar anlamıyorum. Benim hesaba ilkinde perma attılar, dostats'ta 3 ban yiyip hala haritada dolaşan görüyorum ve hile kullanmaya da devam ediyorlar.

3. .RiMuRuRu.

.RiMuRuRu. User

Farklı bir meseleden ban yiyorsa olmaz perma ban. Örneğin bir banını tutucudan yemiştir, bir diğer banını pushingden. Bu durumlara perma ban atılmaz diye biliyorum ben. Ben altı tane ban yemiş adam gördüm. Buraya yazınca, " para ile ban sildirebileceğiniz siteleri buraya kanıt olarak göstermeyin" diyorlar. Yap o zaman bir ban listesi de ben takip edeyim o zaman.

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Son satışları olacak :)

Tata bunu beğendi.
  5. Satış yapanları bildiriyoruz hiçbirşey olmuyor, adamların eğlencesine dönüştük sayenizde, sen support'a ticket atmaya devam et ben paraları gömerim diyor :D
    İşin espirisi bir yana supportta satışlardan komisyon alan mı var ki email değişikliği yapılan hesaplar incelemeye alınmıyor ? o_O

6. smoonrise

smoonrise User

Tutucu ve bot tesbit edilip ban atıldığını henüz net öğrenemedim ama muhtemel bug pushing banı ile illegal kullanım (şikayet ile 8li yapışıklar ) banı ortak sayısı , malum sitenin güvenirliği zaten yok bir arkadaş yazmıştı bu site eski hile ve bot satışı ile ilişkili bir site ve bilgileri ne kadar güvenilir tartışılır ama yine son zamanlardaki oyunun bilgilerinin çekilmesi oyuncularun yerlerini bile görmeleri v.s gibi daha ne kadar arka planda işler dönüyor henüz bizler bilmiyoruz , zamanında ıdlerin bilgilerin paylaşılmasını sorguluyorduk bu site üzerinde anlaşılan o kadar ile kalmıyormuş daha fazlası var gibi duruyor ve tabi bazıları parası ile bundan faydalanıp oyunda zorbalık peşinde koşuyor .

7. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Birden fazla mail değişikliği yapan hesap var aynı günde hepsini incelemek için bir tim kurulsa bu yeterli olmaz. Bunu ticari olarak değil güvenlik açısından keyfiyetten gibi değişimlerde etkiliyor. Bu inceleme teorisi havada deve yürütmeye benzer ;)

Bunun için nick geçmişine bakacağız orada aynı ise ceza kaçınılmaz :)