Satürn Modülü NPC'lerde de Geçerli Olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 14 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

85,0%
  2. Hayır

15,0%
  1. Bu galaktik çekişme etkinliğinde satürne çok iyi bir modül geldi ve vs'lerde işe yarar oldu. NPC için de geçerli olsun ki normal zamanlarda da daha sık kullanalım. :)

Luminous bunu beğendi.
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

3. saçma o modül kasılmak için değil savaş için

4. xArsimAx

xArsimAx User

Olumlu Hasar%10 olarak Geliştirilebilir +1

5. Ben de diyorum ki kasılmak için de olsun.

6. saçma olur

o modülün geldiği gemiler zaten savaşırken tercih edelim diye kasılırken solace kullancaksın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 May 2020
  7. Tek tip gemi kullanılmasına karşıyım.

8. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

ben de tek tip gemiye karşıyım ama gelen bir modülün değişeceği varsa bile bunun nicelik olarak değişeceğini düşünüyorum,niteliğinde bir değişiklik yapılmaz, o yüzden işimiz diğer gemilere gelecek hasar modüllerine kaldı,diminisher ve venoma %10'luk hasar desteği mesela

9. sayborg kasılabilirsin %10hasar +1lazer solace yoksa sentinelle kasılabilirsin centurion tyronnous varsa ondada %10hasar mimesiste de ayrıca %15npc var.her gemiye modül gelirse de modüllerin anlamı kalmaz

Sayfayı Paylaş