Satürn NPC CPU Kaç Kere Kullanabilirim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 亗٠٠٠λ٠ś٠λ٠Ł٠έ٠т٠٠٠亗 tarafından 21 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu cpu sadece 1 kullanımlıkmı arkadaşlar

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Evet 1 kullanım ile hakkınız biter. Yeniden birleştir yapmanız gerekmektedr.

İyi Forumlar.

3. bence saçma olmuş okdr uridyum veriliyor o hibrit işleyici fln az uri değil 1 kullanımlık olması çok kötü

4. Shsuahabw

Shsuahabw User

Satürn cpu ne oluyor ben görmedim birlestirde kapiyi spartan icin yaptigimda satürn gemisini alamamıstim neler istiyor

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Küresel Server içerisinde kullanabilirsiniz bu ekipmanı. Aşağıdaki resimden daha detaylı bilgilerini görebilirsiniz.

satürn1.png

İstenilen malzeme içinse;
    satürn2.png

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. Shsuahabw

Shsuahabw User

Modum bir sey sormak istiyorum ben birçok forumu izliyorum fakat bu yeni etkinlikler gelen kodlar değişikliklerin olduğu yeri bulamadim bir turlu yabancilarda faQ kisminda falan yer aliyor bizde nerde burasi link gibi bir sey var mi forumu izliyim youtube da videosu cikarsa kodun ancak oyle giriyorum

7. Küresel server oynamadığım için bilmiyorum bu cpu yu oluşturduğumuzda bir kapı mı çıkıyor?

Yoksa rast gele bir kaç saturn npci mi?

Yoksa sadece bir saturn npcsi mi?

Eğer sadece bir saturn npcsi çıkarıyorsa çok az değilmi düşman öldürme görevinde ki 1 oyuncuyu öldürmek için hep bu cpundan mı alıyorlar kafam karıştı:D

Kusura bakmayın merak ettim sadece olsun merak iyidir :)

8. bende orada oynamadığımdan bilmiyordum demekki serverlara öazel ürünler gelebiliyor

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

FAQ kısmı TR Forumu olarak buradan ulaşabilirsiniz. Gelen kodları Darkorbit Discord sunucusu üzerinden de takip edebilirsiniz. :)

Rastgele 1 adet Satürn NPC'si çıkarmaktadır.

Her haritada belli zaman ve periyotlar içerisinde Satürn NPC'leri çıkmaktadır. Ama yeniden süre beklemek istemeyen uzay pilotlarımız isterse anlık ekstradan bu CPU ile de aktif edebilirler.

İyi Forumlar.

10. FINDIKÇI

FINDIKÇI User

server açıldığından beri aynı cpu orada var ama maliyete göre çok fazla bir saturn npc çıkması.